Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a tesómmal...

Mit csináljak ha a tesómmal soha nem volt jó a kapcsolatom, de most helyre akarom hozzni?

Figyelt kérdés

A tesómmal csak féltestvérek vagyunk (anyai ágról). Nem volt soha sem jó kapcsolatunk. Ő 28-éves fiú én 11-éves lány. Apa nemrég halt meg rákban. Apával közepes viszonyban voltak, én nagyon jóba voltam vele. Viszont apa és anya nem volt jóba... A tesómmal nagyon különbözünk, ő tanyasi, én városi(de a tanyán sem veszek el),ő mulatós, én Rock,metál,ő nem szereti a horrort, én igen...


Csak azért írtam ezt le, hátha segít a válasz adásra...



2017. jan. 2. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2017. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
27%

Számára szégyen, hogy 11 évesként több eszed van, mint neki 28 évesen.

Talán kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol a dologról.

2017. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A testvéri szeretet nem azon fog múlni hogy miben különböztök. Hidd el, ezek nem sok mindent jelentenek, mint például zenei ízlés, legfeljebb abban segítenének hogy el kezdj vele beszélgetni eleinte.

Mit jelent az hogy nem volt jó kapcsolatotok? Nem kedvelt téged szerinted, vagy csak nem töltöttetek időt egymással sohasem?

Szerintem ha a közelben lakik, vagy átjár anyukátokhoz akkor kezdeményezz vele beszélgetést. Vagy esetleg ha van facebookod írj ott rá. Hogy érdekel téged mondjuk mi van vele. Vagy mondjuk hogy szeretnél esetleg nála tölteni egy kis időt esetleg elmenni vele valahova.

Innen pedig már látni fogod, hogy ő hogy is áll hozzád és viszonozni szeretné e a közeledésed vagy sem. Ha nem, nem hiszem hogy sok mindent tudnál tenni.

De hajrá, csak bátran. De azért túlságosan ne is mássz rá, nem túl jó kezdés. :)

2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Sajnos túl nagy a korkülönbség, de vígasztaljon, hogy ahogy múlnak az évek, ennek egyre kisebb lesz a jelentősége. Három év múlva már sokkal több esélyetek lesz egy jó dumcsizásra, de azért addig se add fel.
2017. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 évesen kicsit szüneteltesd még a horror, szerintem :D

De igen, ha nem vagytok jóban, az nem azok a dolgok miatt vannak, amiket szerettek.

2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Biapernys válasza:
Kezdjetek el beszélgetni stb... Én a nővéremmel kiskoromban nagyon rosszban voltam de így hogy egyre nagyobbak vagyunk a kapcsolatunk is egyre jobb :)
2017. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!