Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem miért ilyen anyukámmal?

Nővérem miért ilyen anyukámmal?

Figyelt kérdés
Pár napja mondta el nővérem anyukámnak, hogy fél éve van barátja, ezt nekem elmondta anyukám, éreztem rajta, rosszul esik neki, hogy ebbe nem avatta be korábban nővérem, és hogy nem mutatta még be neki, de örül hogy végre van valakije. Nem szoktam fb-zni, de kíváncsiságból megnéztem nővérem lapját. Ott láttam képeket, amelyeken az ünnepeket ott töltötte a barátja szüleinél. Anyukámhoz az ünnepek előtt ment el egyedül. Anyukám szegénységben él, vannak más gondjai, de ettől függetlenül szeret minket. Mi a párommal rendszeresen meglátogatjuk, ünnepekkor is mentünk, szenteste is ott voltunk. Mikor mi össze jöttünk, én mondjuk elég gyorsan bemutattam anyumnak a párom. Tudom nővérem más ember, de ez hogy az ünnepek alatt is szégyelli anyukámat, nekem ez nagyon magas, nem beszélek vele, engem is szégyell, bár nem értem miért.
2017. jan. 9. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
ha nem beszéltek, honnan tudod, mit gondol? Beszélnetek kellene. Lehet neten is.
2017. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű szégyeli anyukádat, fel akar vágni a palijának, és gondolja, ezen is múlik...szép pár lehetnek, talán jobb is, hogy anyukádat nem terhelik jelenlétükkel.
2017. jan. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!