Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyiben változott meg a...

Mennyiben változott meg a testvéretekkel a kapcsolatotok, amikor annak párja lett?

Figyelt kérdés

Nálunk a helyzet: a szüleink nem örültek neki, amikor megtudták, hogy a tesómnak van pasija. Mivel ismerem a srácot, aki több éve viszonzatlan szerelmet táplált a tesóm iránt, így én is meglepődtem. Meg is kérdeztem, hogy mi változott,ha már így pár éve emberszámba se veszi, magasról lesz*arja. Nem kaptam választ...

Pár hónapja már tart a kapcsolat, de még kb. mindig nem tudok róluk semmit. Néha fájlalja, hogy a szüleink nem kérdeznek róla, de ha én kérdezem, ő nem mesél semmi részletet...

Ilyenkor mi lenne a normális? Ez? Vagy mit lehet tenni?


2017. jan. 22. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy nem változott meg és miért kellene tenni bármit is ????
2017. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha ló nincs szamár is jó.Vagy a tesód rájött,hogy mégis megéri vele maradnia.Egyébként miért zavar ez téged.
2017. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert olyan fura az egész... Nem beszélünk róla, de van és úgy látom, hogy ez mindenkinek rossz.
2017. jan. 22. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Mi lenne a MEGOLDÁS?


Az, hogy hagyd őket békén!!! Semmi közöd hozzá, ha ő nem akar mondani semmit!


Miféle megoldás, te ökör?!

2017. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A megoldást a tesóm és köztem való jó testvéri kapcsolat helyreállítására azért még mindig kereshetem, nem? :(
2017. jan. 23. 12:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat latnam nyolc evesen amikor a noveremmel tortent ez. Semmi nem lesz hagyd hogy elje kicsit az eletet hiszen tesok kozt is vannak titkok.
2017. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

A tesód helyzete érdekes. Lehet csak beütött a szerelem, lehet csak kell neki mert nincs más, vagy valamilyen érdekből van vele. Az idő megmondja.

Velem megfordítva: Én öcséimhez közelebb kerültem párom segítségével, mert ők megértették egymást sok számítástechnikai dologgal, és lassan én is megértettem, plusz megnyílt felém az öcsém így. Ehhez persze idő kellett. Magatoknak is hagyj időt.

2017. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát az én bátyám meg a barátnője lassan 6 éve vannak együtt és a bátyám hát úgy mondva vagy is a szüleim úgy tartják elvették tőlünk alig jön haza meg ilyesmi. Én nem vettem észre semmit akkor sem és most sem. A másik viszont hát nem tudom ha nagyon jó a kapcsolatotok akkor egyszer biztos hozzád fordul majd vagy lehet inkább egy tapasztalt szülővel akarja ezt megbeszélni...
2017. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Húgom van! Én 31 éves vagyok ő 29, én vidéki ő Pesten lakik a barátjával. Más lett a kapcsolatunk, ritkábban beszélünk találkozunk mert barátjával programokat csinálnak de viszont 3asban vagy többen csinálunk izgalmas közös programokat, tehát húgommal romlott kissé de 2-jükkel izgalmasabb lett az életem, uj szint hoztak bele.
2017. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az öcsém nősült kb éve.

Alig látom, hiányzik, amúgy jó a viszony továbbra is.


Nyáron együtt horgászunk majd

2017. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!