Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a tesóm...

Mit csináljak ha a tesóm utál, és viszonozom ezt az érzést?

Figyelt kérdés
A testvérem 23 én meg 15 éves vagyok, és már elegem van belőle. velünk lakik a kislányával aki most lesz 1 éves. egyszerűen utálom. Anyuék mindig őt védik, ő a szent. Mindig meghallgatják őt, engem sosem. Ha ő szól bele az én szavamba, az nem érdekes.De ha én szólok bele a övébe FONTOS iskolai ügy miatt, akkor én vagyok lecseszve de nagyon. Velünk lakik. Mit csináljak?

2017. febr. 11. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Bírj ki 3 évet, mást úgysem tudsz tenni.
2017. febr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből csak az jön le, hogy te utálod a testvéredet, az nem. hogy ő utálna.

A szüleid a kicsi miatt is ajnározzák (gondolom, első unoka) meg talán egyedül is van (nincs férje?). Egyet tehetsz, egyszer mondd el családi körben azt, ami neked sérelmező, nyugodtan, higgadtan.

Ha ez nem segít, esetleg írásban közöld a szüleiddel, hogy

miután nem jutsz szóhoz, ez és ez a mondanivalód.

2017. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Ő az idősebb testvér, nyílt vitában nem fogsz fölé kerekedni, nagyobb az élettapaszalata.
2017. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!