Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem folyamatosan utánoz,...

A nővérem folyamatosan utánoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg kérdés van már ebben a kategóriában, csakhogy úgy érzem, ez már komoly gond... 18 éves vagyok, a nővérem 21. Fél évig a barátjánál lakott, de szakítottak, és most ideköltözött hozzánk. Az egész azzal kezdődött, hogy én már 11-12 éves korom óta felfedeztem a saját stílusom, azóta is ezt képviselem (bakancs, piercing, grunge szerű stílus). A nővérem mindig is amolyan hercegnős öltözködést preferált, de mióta itt lakik, folyton ugyan olyan ruhákba jár, mint én, sőt, sokszor kilop a szekrényemből 1-2 ruhadarabot. Nekem van piercingem, ő vett magának egy fake pc-t. Én írok (komolyabban, tervezek egy kisebb kötetet kiadni), ő is elkezdett írni. Minden szokásomat utánozza, sőt, a betegségemet is le akarja utánozni (gyomorfekélyem van, mostanában állandóan hangoztatja, hogy neki is fáj a hasa). Én szeretnék egy digitalizáló rajztáblát, most ő szerzett egyet magának, holott nem is ért hozzá, csak legyen neki. Egyszerűen nincsenek saját gondolatai, ha beszélgetünk, később az én gondolataimat mondja sajátjaként másoknak. Nem tudom mit tehetnék, kezd nagyon frusztráló lenni ...

2017. febr. 14. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Bárcsak az én betegségemet is utánoznák. (kleptománia)

Jaa, hogy az egész parlament? zsííír :DDD

2017. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyilván ki van akadva a szakítás miatt (ha a pasi dobta akkor különösképpen) és lehet hogy nem is tudatosan változott meg - maga mögött akarja hagyni a múltat, és újrakezdeni.


Vagy tudatos, és látja hogy te egész jól megvagy - lehet hogy azt hiszi, hogy elszúrta valahol, talán még jóval a kapcsolat előtt, és most talált magának egy "mintát", azaz téged, aki utat mutathat neki.


Gyomorfekélyre meg fogyassz rengeteg gyömbért, ismerősöm úgy gyógyult ki belőle ;)

2017. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Addig jó, míg téged utánoz. Legalább nem issza magát halálra, vagy drogozza tele. Légy büszke rá, hogy per pill te vagy a példaképe. Legalább ragad rá valami normális dolog is. Az sose árt, ha kipróbálja a hobbijaidat, addig se az exén gondolkodik. Támogasd őt. A rajz padot elkérheted tőle, meg megmutathatod neki, hogy hogy kell használni.
2017. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!