Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy a tesóm elveszi...

Normális, hogy a tesóm elveszi a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Én 13 vagyok, a nővérem pedig 24. A cuccaim alatt a ruháimat értem, ma is mikor hazajöttem, akkor az én nadrágom volt rajta, és nem az első eset. Mit csináljak? Csakén reagálom túl?
2017. febr. 14. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hord te is az ő ruháit.. majd kiderül neki mennyire tetszik :D
2017. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%

kamaszkoromat ez kísérte végig, hogy a 4 évvel idősebb lánytesómon láttam viszont mindig a ruháimat, cuccaimat.. ez minimálisra csökkent azzal, hogy elköltözött. azóta a viszonyunk is sokkal jobb, de nem egy hajtépős, kiborulós vita volt belőle. ez így lehet durván hangzik, de már-már elhitte, hogy joga van ezt tenni és mindent szó nélkül kölcsönvenni...

és nem, nem tartom normálisnak

20L

2017. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Mit mondott, mikor normális(!) hangnemben, kedvesen megkérted, hogy ne csinálja?
2017. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Nekem anyám hordja el a ruháimat. Az jobb?
2017. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
mi noveremmel direkt úgy vesszük a ruhákat hogy mindkettőnk tudja hordani :D 14/L 22/L
2017. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki, (Normálisan, igen) akkor azt felelte hogy rendben nem veszi el többet de hát ugye nem úgy lett; az meg nem elég ha csak mondja :( Én sem veszem el soha az ő dolgait, csak az a baj hogy ő meg kicsit ki is nyújtja, és legalább megkérdezné..
2017. febr. 14. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
normalisnak normalis, hogy "kolcson veszi", de igazabol ettol meg elhiszem, hogy eleg idegesito, foleg, ha olyasmit vesz el, amit nem szivesen adnal oda valamiert.
2017. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Én apámmal egy fogkefét használok. Ezáltal szorosabb a kapcsolatunk :D
2017. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:
44%

Mondjuk a 13 és a 24 között nagy a különbség.

(nem maga a 9 év, hanem a kamasz v.s. felnőtt)

Most akkor Te öltözöl felnőttesen, vagy a nővéred gyerekesen?


Bizonyára ismered az ízlését. Vegyél ezentúl olyan ruhákat amit ő utál. :D

2017. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackLove ***** válasza:

OFF:

(Utolsó, nem 9 év, hanem 11 év a korkülönbség közöttük)

2017. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!