Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam meg a testvéremne...

Hogy mondjam meg a testvéremnek, hogy költözzön el tőlem?

Figyelt kérdés
A bátyám már másodszor játssza el velem a következőket, mert szakított a barátnőjével. Másodszor is hozott ide egy kutyát. Azt mondta, hogy folyamatba van az albérlet keresés, ezért fogadtam be. Ez volt 2 hónapja.(Én úgy max. 2 hétre gondoltam a befogadást.) Mit csináljak szerintetek? Én azt akarom, hogy költözzön el! Kutya nélkül se maradjon! Természetesen a rezsibe nem száll be. Ti hogy oldanátok meg a helyzetet? Lehet, hogy a rendőrségen fel kell jelentsem! Nem akar elköltözni! Nagyon várom a tanácsokat!
2017. febr. 18. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Testvéredet? Rendőrségen?


Van munkahelye?

Segíts neki albérletet keresni és költözni.

Ha találtok egy megfelelőt és mégsem költözik, akkor zárcsere!

Rendőrség, megáll az eszem!

2017. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 acelsziv ***** válasza:
100%

Tudod van az a mondás, hogy mindenkit hülyére lehet venni EGYSZER. Ha másodszor is hülyére eszik az már az ő hibája.

Adj neki határidőt és kérd el a rezsirészét.

2017. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyes, miért ne jelentse fel, csak mert a bátyja? És?


Kérdező adj neki két hetet, aztán cuccolj össze, ás tedd ki a holmiját az ajto elé.

Tudod az ingyenélök másból nem értenek, sajnos - tapasztalat.

2017. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

#3-as

1-es vagyok.

Azért, mert a testvére és nyilván nem volt köztük rossz a viszony, ha már kétszer is befogadta a Kérdező.

Az, hogy mostanra tele lett a töke vele és a kutyájával, az más tészta, ha elköltözik a testvér a kutyájával, akkor egy idő után megint jóban lesznek.

Eszembe nem jutna a testvéremre rendőrt hívni, mert nem fizeti a rezsit, hanem megoldanám a problémát, ahogy fentebb leírtam.

De ahány ház, annyi szokás ...

2017. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elsősorban az a bajom, hogy a magánszférámat foglalta el és hiába szóltam neki, nem megy el. Az már mellékes, hogy a lakáson hitel van és a keresetemből amúgy se tudok 5 Ft se megtakarítani.
2017. febr. 19. 00:19
 6/21 A kérdező kommentje:
És tiszta kutyaszőr minden. A gáztűzhely, hűtő alsó része, kád, mosdó, mosógép dobja. És még engem piszkosozost le. Közel nem így nézett ki a lakás 2 hónappal ezelőtt. Én takarítottam, de így teljesen felesleges.
2017. febr. 19. 00:37
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Phúúú vazki, hol van az anyátok, miért nem oda megy csövezni ? Pakold össze a holmiját aztán dobd ki a francba, mi az, hogy nem akar költözni (?) én meg akarom és mivel az én lakásom az enyém az utolsó szó, úgy hogy már ott sem lenne, mert páros lábbal rugdalnám ki onnan.
2017. febr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagypk, én nem szaroznék, ha nem megy el, kirakatnám törvényes uton, akár rendörség bevonásával.
2017. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van valaki itt, aki Budapesten fel tud ajánlani ennek az embernek valami lakhatást egy kutyával?
2017. febr. 19. 08:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy kutyával nem egyszerű albérletet találni.

A másik, hogy akkor ott neki bizony albérleti díjat és rezsit is kell fizetnie, ami persze nem olyan kényelmes, mint nálad ingyen csövezni.

Tedd ki, aztán majd megbékél. Én már akkor kivágtam volna, mikor a megkérdezésem nélkül hoz egy kutyát a saját lakásomba. Mehetett volna a kutyával amerre lát.

Nem azért, mert az állatokkal lenne bajom, nekem két kutya is van: kertes házban.


Ne érdekeljen, hogy mennyire sértődik meg! Ha jobban belegondolsz, ennek a testvéri kapcsolatnak már amúgy is lőttek, mert te már a jelenlétét se tudod elviselni, és csak gyűlnek a sérelmeid. Ebből a szempontból is az lenne a legjobb, ha minél előbb költözik.

2017. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!