Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A saját testvérem gyűlöl?

A saját testvérem gyűlöl?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, 3 an vagyunk testvérek lányok igaz a nővéreim egy anyatol es apától vannak,en másik apától. Az idősebbik nővérem sztem bunko kis korom óta hibát talál bennem es allandoan meg bánt szavakkal de ezt mar meg szoktam. Viszont most olyat tett amit ezek ellenére nem vártam mert elmondása szerint ő "szeret" amiben erősen kételkedtek miota az eszemet tudom. Szóval van egy párom akivel fel éve vagyunk együtt de a noveremmel régóta ismerik egymást mint haverok. (a párom 22 a nővérem 40). Es mikor a nővérem meg tudta g

Hogy ossze jottunk olyan dolgokat mondott rolam ami sértő es ráadásul nem is igaz.de az eddigi barátaimmal sose csinálta ezt. Szerintetek miért csinálja ja es a fiát is bele vonja aki szinten a parom haverja es olyanokat mondanak hogy en ki akarom használni es uralkodni akarok rajta,.pedig ez nem igaz mert nagyon szeretem a parom és sose kérnék tőle egy forintot se pedig együtt élunk egy kis ideje. De közösen fizetjük a rezsit es amit kell ugyan kozos minden. Vajon miért csinálják ezt velem?


2017. febr. 20. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es a szemembe pedig jo pofizik de van hogy igy is be szologat
2017. febr. 20. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagy ott a pasit, most mondom. Eleve nem normális dolog az, hogy a párod velük kibeszél a hátad mögött.

Másik:

Gyűlölnek azért, amiért apád elszedte anyádat az apjuktól. Gyűlölnek amiért megszülettél.

És ezért basztatnak. És mivel gyűlölnek és párod meg barátjuk, ezért nem akarják, hogy együtt legyetek.

Gondolom a többi pasid egyik se volt jó barátja neki.

2017. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy féreg a tesód. Az lenne a legjobb ha a pároddal beszélnél ezekről amit leírtál ide, és megmondanád neki hogy ne barátkozzon a tesóddal, mert rá fog menni a kapcsolat. És ha már külön élsz szerintem te is vess éget a tesóddal való kommunikációnak de úgy egyáltalán... Ilyen ember meg sem érdemli hogy szóbaállj vele.
2017. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, neki biztos eléggé fájt az, hogy apja anyádért otthagyta őket, majd veletek többet törődött (időben, pénzben, érzelmekben). Pl. fiatal felnőttnek is jól jön az, ha szülei szép összeggel támogatják önállósulását, családalapítását, helyette gondolom apátok rátok költötte pénzének nagy részét.


Nők nyílt sisakos harc helyett intrikákkal szeretnek törleszteni a sérelmekért, ehhez kifinomult érzékük van.

Egyértelműen direkt fájdalmat akar okozni neked, közvetve pedig anyádnak is azzal, hogy párod előtt jóhíred rombolja. Tetszene neki az, ha szakítás után lelkileg összetörve látna, és azt látná hogy anyád is kétségbe van esve megzuhanásod miatt. Egyértelmű, hogy ez kőkemény rosszindulat irányodba, de azt kell mondanom rá, hogy részéről ez tök logikus. Szokták mondani, hogy fehér ember sosem felejt.

2017. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, mindharomnak egy anyja van, ket apa. Szoval nem az apjuk szedte el toluk az anyjukat. Inkabb anyjuk ment egy masik ferfihez, akitol kerdezo szuletett.

Kerdezo, milyen baratsag lehet koztuk? Novered 40, a srac, a parod, 22.

Mi koti oket ossze?

2017. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol jobban a nővérem fia koti okes ossze mert ok nagyon régóta haverok es OSSZE járnak es ezáltal lett joba a noveremmel is
2017. febr. 20. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Felületesen olvastam, bocs. Mindenesetre így is kb. hasonló érzelmek lehetnek a nővérben.


#4

2017. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!