Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennetek ha a testveretek...

Mit tennetek ha a testveretek a parotok ellen uszitana a szuloket?

Figyelt kérdés

Roviden a testverem es a parom ossze vesztek (eddig se szivleltek egymast tulzottan)

Es a parom megbantotta a tesomat(mellesleg egyetertek sokmindenben a parommal arrol amirol a sertodes volt de en nem szolok bele nem szeretnek csaladi botranyt) csak a gond hogy parom kicsit nyers stilusu, ami a szivemen a szamon tipus.

Es a lenyeg hogy a tesom most folyton szidja a paromat nekem es a csaladomnak( valamilyen szinten okkal) de ok teljesen kezdenek ellenunk lenni. Vagyis inkabb a parom ellen mert elfogultak a tesommal.

Es a legrosszabb hogy nagyon erik az hogy beolvassak tesomnak. De abbol nagy botrany lenne , es valoszinu orok harag.. mit tehetnek?


2017. febr. 23. 14:50
1 2
 1/13 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Mond el szüleidnek hogy a tesód csak valami apróság miatt mond ilyeneket. Mond hogy oké szókimondó, de ez sem feltétlenül rossz tulajdonság, meg hogy jó dolgai is vannak. Te gondolom lány vagy. Azért jó lene ha leírnád tesód nemét, illetve hogy idősebb e mint te.
2017. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ennek mindehogy nagy botrany lesz a vege, es orok harag. Szolj a tesodnak hogy allitsa le magat.
2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen felesleges lenne a tesódnak beolvasni, vagy a szüleiddel veszekedni. Üljenek le szépen, kérjenek bocsánatot egymástól, és béküljenek ki, elvégre (gondolom) még jó ideig együtt leszel a pároddal, tehát kénytelenek lesznek elviselni egymást.

Természetes, hogy a szüleid a testvéredet védik, én is a gyerekem mellé állnék, nem a másik párja mellé, pláne, ha ilyen jellegzetes stílusa van.

Mivel te vagy a kapocs kettejük között, így igenis szólj bele. Vagy talán félsz a párodtól? Félsz, hogy neked is beszól? Megver? Elhagy? Légy felnőtt, és békítsd ki őket, mert amit most csinálsz, azzal jobban uszítod őket egymás ellen...

A tesód nyugodjon meg, bocsásson meg a párodnak, a párod pedig fogja vissza magát. Csiszoljon a stílusán kicsit, és akkor talán elviselik majd a rokonaid.

Ne várd, hogy a te egész családod alkalmazkodjon a párod paraszt stílusához és fejet hajtsanak neki, csak mert te hajlandó vagy rá.

A testvéreddel meg ne vessz össze egy pasi miatt se. Kanod még akárhány lehet, de családod csak egy van.

2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszed kedves utolsó hogy felnek a paromtol hogy bant majd. Ha ilyet felteteleznek rola, valoszinu nem lennek vele.

Es nem paraszt egyaltalan! A csaladomnak nem kellene hozza alkalmazkodnia ha a tesom nem szinezne ki a dolgokat es nem adná elo magat.

2017. febr. 23. 15:37
 5/13 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Na hát azt montdam pont hogy mond meg hogy koránt sem olyan színes az a sztori, csak mittom én párod csúnyán nézett a tesódra vagy nemtom de kb ilyen kategória az oka annak, hogy veszekednek, meghogy kiszinez a tesód mindent.
2017. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"de en nem szolok bele nem szeretnek csaladi botranyt"

Én ebből csak annyit értek hogy nem vagy hajlandó kiállni a párodért még akkor sem ha neki adsz igazat.

2017. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A parommal az elejen kicsit hullamzo volt a kapcsolatunk es azota ketelkedik az egesz csalad hogy hosszutavon egyutt maradunk, pedig annak mar tobb mint 2eve.

Az a gond hogy azert nem mondom el a dolgokrol a teljes velemenyemet mert kozvetlenul nincs kozunk hozza, a masik hogy annyira a tesomat vedik hogy az lenne hogy a parom beszelte tele a fejemet stb..

2017. febr. 23. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit Te még a "kicsit nyers stílusú, ami a szívemen a számon" kategóriába sorolsz, azt simán érezheti tesód és szüleid is durván sértőnek. Az egy dolog, hogy ezt Te tőle tűröd, de másoktól nem várhatod, hogy ezt ugyanúgy tolerálják. Mit tudsz beolvasni nekik, azt hogy rád tekintettel tűrjék a sértéseket?
2017. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egesz eletemben tekintettel kellett lenni a tesomra mert mindig volt valami inditek hogy miert b u n k o miert ne vegyem fel ha ugy viselkedik ahogy. Nos, en ezt megelegeltem. Lehet epp nem a legjobb az idozitesem, de most nekem se o lesz az elso hanem a baratom.
2017. febr. 23. 16:44
 10/13 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Nem tudom mi a rosszabb a manipulativ tesód vagy h szüleid sem látják...
2017. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!