Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostohäm gyerrekkora ota...

Mostohäm gyerrekkora ota ellenem neveli a felhugomat (19) mert utal. Viszont a testveri szeretsz megvolt. Mära ez mär ätfordult es ellenem van. En szeretem öt de nincs eselyem a boszi ellen akit imäd! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Letörölt ismerösei körül, nem gratulalt a kisbabämhoz, az esküvöre bär eljött, de nem gratulalt... Soha egy szovaltas nem volt közöttünk... Er nem ferhettem a közelebe mert nem hagyta a nö. ..
2016. nov. 23. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ácsingózol a szeretetére, ha látod, hogy nem megy ? Persze vannak szeretetre éhes emberek, akik nem kapták meg azt, amit szerettek volna, de teljesen értelmetlen dolog felnőtt korban hordozni ilyen sebeket. Meg kell próbálni közömbösen viselkedni és hagyni, hadd történjenek a dolgok úgy, ahogy történnek. Még az is feltételezhető, hogy a mostohaanyád valamiféle örökség vagy hasonló anyagi ügyek miatt viselkedik így veled és vette rá a félhúgodat is.
2016. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah bocs. Hät en is ilyen "szeretetre ehes"embertipus vagyok, mivel kb. Ö az egyetlen rokonom es megis csak a testverem, nem egy idegen szemely...
2016. nov. 23. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd ha szüksége lesz rád, megkeres.... sajnos kicsit számítónak tünik mind a kettő. Ellenben a hugival kezdeményeznék egy beszélgetést, hogy mi az oka pl. a törlésnek, és a hirtelen utálatnak, de ha nem megy, én nem erőltetném, nem ragaszkodnék hozzá. Sokszor egy jó barát/barátnő többet ér, mint egy ilyen tesó.
2016. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1János 5:19 "Tudjuk, hogy Istentől származunk, de az egész világ a gonosz hatalmában van."

De nem lesz mindig így!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

2016. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!