Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakik hatan vannak testvérek?

Figyelt kérdés
Én ismerek egy hatos testvérpárt. Igazából nagyon-nagyon jól élnek, úgyhogy nincs baj vele, csak fura, hogy ennyien vannak testvérek. Ti mit gondoltok erről?

2017. febr. 24. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Ez az ő magánügyük. Amúgy mi öten vagyunk testvérek. Nem vagyunk romák. Szüleim fizetése kitűnő. Tehát nem is a semmire vállaltak minket. Én minden testvéremet szeretem. Nem bánom, hogy nem vagyunk kevesebben. Azt meg pláne nem, hogy nem vagyok egyke. Kinek mi furcsa. Neked ez furcsa, nekem ez normális.
2017. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Még valami. Én kifejezetten örülök, ha több gyereket vállal egy pár, hiszen nagyon fogy a nemzetünk. Persze ezt rendesen kereső, szülőnek való emberekre értem.
2017. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%
Ha felelősségteljes szülőktől, megfelelő anyagi helyzetbe lettek vállalva és nem a nagyokkal neveltetik a kicsiket, akkor ez nagyon rendben van.
2017. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok hozzá, és minden elismerésem. Ennyit.
2017. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Ha jók a körülmények,és jól élnek tényleg,és magyarok... Akkor még csináljanak hatot 😀😄 a második válasz!!! 👍
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindenki annyi gyereket vállaljon, amennyit felelősen fel tud nevelni, és annyi. Ha nekik így jó, és így boldogok, akkor hurrá, ez újabb 8 boldog ember a világon.
2017. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Irigylésre méltó, ha mindig a szeretet lesz a mérvadó közöttük.
2017. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ha van pénz a családban, akkor szülhetnek 6 gyereket, csak mégis fura nekem egy kicsit. 5-en vannak lányok és van egy bátyjuk.

2017. febr. 24. 13:30
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Volt osztálytársamék kilencen voltak testvérek, úgyhogy ez ez szerintem nem vészes. Főleg, ha szeretetben, boldogan élnek.
2017. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy hatan vannak testvérek. Se többet, se kevesebbet.
2017. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!