Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom kamu beteget játszik....

Húgom kamu beteget játszik. Hagyjam rá, vagy beszéljek?

Figyelt kérdés

Húgom most 10 éves és nem először játszik kamu beteget,de az utóbbi 2 alkalommal megemelte a mércét.

Hogy honnan veszem hogy kamuzik:

Első alkalommal játszotta a hattyúk halálát.Nyöszörgött meg sírt ,hogy nagyon fáj a feje.Egész nap.

Elmentek az orvoshoz és mire hazaértek anyuval az ég világon semmi baja sem volt.Semmi.Játszott,idegelt és röhögött.

Második alkalommal úgyszintén ez volt.Fáj a hasa,sír,nyögdécsel.

Szinte egész nap nem evett semmit,de ha mondjuk hogy egyen akkor:

-De nem vagyok éhes!

-De nem érted hogy nem amiatt fáj ?

-Nem tudok lemenni!(de WC-re meg egyéb helyekre tud menni )

Ugyanúgy ordít és parancsolgat.Csak várja hogy anya rohanjon hozzá,és ha épp mással van elfoglalva már azonnal nyögdécsel,hogy szaladjon hozzá.


Nem először csinál ilyet,de ha szóvá teszem(vagy apa),akkor mi vagyunk a bunkó parasztok,akik nem foglalkoznak a gyerekkel.

Pedig sajnos nagyon látszik,csak anya nem veszi észre.


Ez olyankor fordul elő,ha valami történik a suliban,vagy én vagyok beteg :/

Igen,ha én vagyok a beteg,akkor hirtelen ő is beteg lesz,de biztos hogy nem tőlem kapta el,mert ilyenkor nem nagyon megyek ki a szobámból+teljesen más baja van.

Lehet ilyenkor féltékeny lesz és ő is itthon akar maradni,vagy nem tudom,de a legtöbbször akkor fordul elő,ha én is beteg vagyok.


Hagyjam rá ?Vagy beszéljek anyával,húgommal ?

Persze,most én is szívesen ráhagynám,de az hogy feleslegesen vegyen be gyógyszert az már gond.

Nem hiszem,hogy olyan jótékony hatással van az emberre,ha csak úgy bevesz valamit.

(bár próbálja elutasítani a gyógyszert,szóval...hááát igen,kamuzik a hercegnő)


Sajnos nagyon el van kényeztetve,hogy hogy sikerült azt nem tudom :D

Hátha kinövi,de ki tudja.


15l



2017. márc. 6. 16:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen rendben van :)

Néha vannak összezördülések,de azoknak hamar vége van,és mindig kibékülnek.

2017. márc. 6. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!