Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszéljek a csókról, vagy a...

Beszéljek a csókról, vagy a legjobb, ha úgy teszek, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Mostohatestvérek vagyunk évek óta. Jóban voltunk mindig is, én 17 éves vagyok, ő 15. Helyes, jól néz ki, szeretik a lányok, de én sosem néztem rá "úgy", nekem egyszerűen csak egy nagyon jó barátom és a mostohatestvérem.

Nemrég voltunk nyaralni és kiélveztük a korlátlan italfogyasztás lehetőségét, aztán beszélgettünk, hülyéskedtünk és elkezdtünk csókolózni, több nem történt. Gondoltam, hogyha emlékezni is fog rá, nem hozza fel, de helyette megjegyzéseket tesz akkor, ha itt van a barátom is, vagy félreérthető dolgokat mond nekem. Annyira gyerekesen viselkedik, mint egy kisgyerek.

Jövő héten mennénk síelni, erre ma közli a vacsoránál, hogy ő nem hiszi, hogy jön, mert semmi kedve 24/7 azt nézni, ahogy a barátommal romantikázunk. Ezt anyáék sem értették, mert eddig jóban volt a barátommal és utána nálam kérdezősködtek, hogy mi baja van...


Szóval az ilyen helyzeteket szeretném elkerülni, de nem tudom, mégis milyen taktikával.

Szinte a testvérem és ez elég fura, hiszen senkinek nem beszélhetek erről.



2016. febr. 26. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Beszéld meg vele,hogy nem jelentett neked semmit a csók és mond el neki, hogy amugy sem lehetne jövötök
2016. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Szóval megcsaltad a barátod a mostohaöcséddel és most aggódsz, mert a szinte még gyerek öcséd úgy viselkedik, mint egy gyerek...

Meghitt családi történet.


A mostohaöcséddel beszélhetsz. Bár szerintem megérdemelnéd, hogy elkotyogja magát a barátodnak...

2016. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván a mostohaöcsédnek többet jelentett ez a csók mint neked. Ráadásul kamaszodik, szóval érzékenyebb a témára.


Beszélj vele, hogy neked ez kellemetlen, és nem szeretnéd, ha a barátod megtudná, ezért legyen diszkrét. Ha mégis úgy érzed, hogy nem lehet benne megbízni, akkor inkább mondd el te a barátodnak, mint hogy tőle tudja meg.

2016. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%

Nem a testvéred, ezért efelől ne legyen frusztrációd.

Beszélj vele, ha nem használ, verd meg!

2016. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy így fog viselkedni. Nem az a típus, aki kiborulna egy lány miatt, sőt... Általában azok borulnak ki miatta.


Megverni nem fogom. :D

Egyrészt nem szokásunk, másrészt pedig sokkal erősebb nálam, meg sem érezné.

2016. febr. 26. 21:10
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

lássuk: megcsaltad a pasidat

egy gyerekkel

aki a mostohaöcséd

és még te vagy felháborodva hogy úgy viselkedik mint egy gyerek. Mégis hogy viselkedjen? Könnyűvérűen mint a nővére? Én itt csak a barátodat sajnálom.

2016. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Nappal húgom, este dugom. Most komolyan, milyen elcseszett család ez?
2016. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Fura, eddig sosem viselkedett úgy, mint egy hisztis 10 éves. Nem értem, miért most kell ezt elkezdenie.

Nem tartom magam könnyűvérűnek, ez csak egy rosszul elsült éjszaka eredménye, amit senki nem hinne el, ha elmondaná bárkinek.

Itt vagyok én, aki megbízható, 4 éve együtt vagyok a barátommal, augusztusban összeköltözünk. Aztán itt van egy 15 éves, kiszámíthatatlan kamasz fiú, aki minden lányt átvág, hazudik a saját apjának is, iszik, bulizik, füvezik, csajozik és még a legjobb barátja barátnőjével is lefeküdt.

Szóval ja, biztosan elhinnék neki, hogy igaz, amit mond...

2016. febr. 26. 21:35
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
ja.. és hamarosan meglesz neki a mostoha nővére is.. csak még egyszer kerüljetek pia közelébe. Ha annyira felelősségteljesnek tartod magad, akkor minek ittál annyit hogy ne tudj gondolkodni? Hát nekem más fogalmaim vannak a megbízhatóságról, és a pasidnak is más lenne, ha ez kiderülne.
2016. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi közöttünk, mert vissza tudom fogni magam. Egyszeri eset volt, ebben biztos vagyok.
2016. febr. 26. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!