Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a nôvéremmel...

Mit csináljak a nôvéremmel aki szereti ha beteg?

Figyelt kérdés
Nôvéremnek (o 24, én 23) van egy betegsége ami megnehezíti a mindennapjait viszont egy egészséges életmóddal tünetmentes lehetne. Sajnos a szüleinktôl nem kaptunk sok figyelmet sosem. Tesómnak korábban sok barátja volt, de miután leérettségizett nem minden barátja messzire került. Van most egy pasija akivel nagyon viharos a kalcsolatuk. Én elôször sajnáltam a nôvéremet, hogy beteg, de most már kezdem azt hinni, hogy szándékosan játszik rá a dolgokra, hogy a pasija ne hagyja el és a szüleinktôl kicsikarjon egy kis figyelmet. (Nem szeretném itt részletezni, de aki nagyon kíváncsi annak privátban leírhatom.) Sajnos a kis játékai nem veszélytelenek, mert közben tényleg tönkreteszi magát. Emiatt aggódok és nem lehet vele beszélni, mert eljátsza, hogy csak egy áldozat. Én messze lakom tôle így félévente 1X tudunk találkozni.

2017. márc. 14. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi a betegsége?
2017. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve volt egy ilyen lány, az akkori barátnőm huga. Ugyanez a diagnózis, rájátszott ő is rendesen. Marékszám vette be a franc-se tudja milyen gyógyszereket (öngyilkolási célból). Csak ő még a családtól is kapta a "segítséget", hogy jaj szegény beteg vigyük ide-oda, ahelyett, hogy a tényleges (agyi) problémáját akarták volna megoldani.

Mára teljesen megnyomorította magát a lány, a család széthullott, ő pedig másra utalva éli életét.

Sajnos nem lehetett mit kezdeni vele, pedig nagyon jó képességű leányzó volt (nem volt hülye, és piszok jól nézett ki).

Talán a drasztikus módszerek működhettek volna...

2017. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleink már lemondtak róla. Támogatják, de beletörôdtek, hogy a lányuk nem viszi semmire és nem akar meggyógyulni. Én attól félek, hogy így ott hagyja a barátja és nem marad semmi az életében. Így is egész nap a szobájában van, nem csinál semmit csak fekszik és netezik. Aggódok érte, hogy nem fog változtatni és nem lesz élete így.
2017. márc. 14. 11:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen betegsége van, ami egészséges életmód mellett tünetmentes lenne?
2017. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni nyilvánosan.
2017. márc. 14. 12:25
 6/14 anonim ***** válasza:

# 5


Igen, olvastam, hogy nem szeretnéd. Privát üzenetre gondoltam.

2017. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mentalis betegsege van, utolso.
2017. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem ezen van a hangsúly, de aki szeretné írjon privátot és leírom. Egyébként nem mentális betegség, bár szerintem depresszióval is küzd.
2017. márc. 14. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi a baja
2017. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekel mi a baja a nővérednek. Talán ismertem hasonló problémával küzdőt. Szeretném tudni.
2017. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!