Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez helyes? Anyukám...

Szerintetek ez helyes? Anyukámnak hogyan mondjam el, hogy ez így nem jó szerintem?

Figyelt kérdés

Én (10-XX éves vagyok) ő 10 alatt van de már egészen kicsi kora óta ezt csinálja. HA nincs jóban velem elopja a zsepénzem össze ragassza a tankönyvemet,de ha jóban van akkor kedvesen (mondjuk random név) Lili játszunk? Erre én nem, nem látod hogy tanulok?-picit "gúnyosan " mondva.

Erre ő: Jó, te úgy sem kellesz nekem te *csúnyaszó csúnyaszó hátán*. Majd ki megy a szobámból. Na meg, egyszer olyan is volt, hogy elmentek anyával matricát venni, de még előtte elopta az én matricáimat avval az indokkal , hogy ha anya nem vesz nekem, akkor legalább legyen.Pati sosem engedi hogy bemennyek a szobájába, ha meg bementem, akkor jön az árulkodás. Biztos vagyok benne , hogy rejteget előlem valamit. Semmit sem ad kölcsn mert azt hiszi ,hogy nem fogom vissza addni. VAlszeg magábol indul ki(4 évig nem kaptam vissza a kedvenc könyvemet..... a konyhában volt gyűrötten.) Mindig kerülöm, de magával kerít avval a nyálas szavaival.Mit kéne tenni? Anya sosem bűnteti meg semmiért, csak rászól majd vissza fekszik.Mit kéne tenni? Anyának majd fel szeretném hozni ezt a témát, de hogyan?



2017. ápr. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy durvák lesz a javaslatok,de:

-mindig tartsd bezárva a szobád ajtaját(hogy ne tudjon bemenni hozzád)

-vegyél olyan dobozt,ami kulcsra zárható,tedd bele a számodra fontos dolgokat,rejtsd el,és lehetőleg tartsda dobozt zárva

-vedd vissza a tőled ellopott vagy kölcsönvett holmikat

-anyádnak kerek perec mondd meg,hogy a húgod egy tolvaj

-ha az anyád nem tesz semmit,a húgodat pofozd meg (úgy ,hogy anyád ne lássa,és ne is árulkodjon)

-koncentrálj a tanulásra,hogy számodra jó jövőd legyen,minél hamarabb költözz el

2017. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek picit sem dúrvák erre már én is gondoltam...csak 1 probléma van(vagy is 2): Kemény 6 macskával élünk.És ha az egyik bennt maradt? Búcsút mondhatok a szobámnak egy jó ideig. Na és nem lehet kilincsre zárni sem a szobámat.

Anyától már kértem is kulcsot hozzá hátha de nem adott mert szerinte a hugom nem is olyan szörnyű....(még 1 dolog: NEm tudom hogy mi van nála és mi nincs nála...)

2017. ápr. 6. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendelj sok kulcsra zárható dobozt,tedd beléjük azokat a tárgyaid,amiket szeretsz,zárd el és rejtsd el.Ha anyád nem akarja megrendelni őket,közöld vele,hogy vagy rendeltek kulcsra zárható dobozt ,vagy ha mégegyszer meglop téged,akkora pofont kap,hogy a fal adja a másikat!
2017. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben:D Kézileg is csináltam már, és a szekrény tetejére dugtam őket.... nem hiszem hogy megtalálja:D
2017. ápr. 8. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A kis gyerekek a legaljasabbak a világon... Ne hagyd, hogy egy olyan kis r*hadék terrorizáljon! (Mert ez terror!!!) A gyerek olyan, mint egy kutya. És a kutyának mire van szüksége? Egy jó falkavezérre, ami megmarja, aha b*romságot csinál. Legyél te a főnök, és keverj le neki egy nagyot.
2017. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!