Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most szerintetek én vagyok a...

Most szerintetek én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
A nővéremtől egyszer kétszer vettem el tiszta zoknit a szekrényéből, mert a mosóba volt az összes zoknim, és mert nekem nincs bokazoknim. Ő nem megy sehova egész nap itthon van,én meg megyek suliba. És rám rivallt, hogy ne vegyem el a zokniját, és én voltam a rossz pedig párszor fordult elő csak. Ennyire nagy baj, hogy elvettem a zokniját? Meg egyszer vettem el tőle a pulcsiját, de azt megengedte.
2017. ápr. 8. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2017. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 darlix válasza:
87%
Aha
2017. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Fehérneműt (zokni-bugyi-melltartó-harisnya) nem cserélgetünk még testvérek között sem. Ez nem olyan, mint egy pulcsi.

Plusz még ha nem is erről lenne szó, kérdés nélkül nem mászunk más cuccába. :) Legközelebb kérj engedélyt, mint a pulcsinál.

2017. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak tiszta zoknit vettem el tőle.


De köszönöm az értelmes választ, igazad van! :/

2017. ápr. 8. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Maradjunk annyiban, hogy tiszta bokazoknid nem volt. Igen tényleg nem divatos már a lábszárzokni, de hosszú nadrág alatt ki veszi észre, tesiórán pedig lehajtod. ENNYI. Nem kell más cuccát lenyúlni.
2017. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, te vagy a rossz. Mi a pitsáért nem kértél? Minek kell lopkodni? Egyébként meg egy zoknit kézzel is ki lehet mosni, és fél óra alatt megszárad. Talán mosni kéne a cuccaidat lopkodás, meg más cuccai között való turkálás helyett.
2017. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Az intim fehérneműket (bugyi, melltartó, harisnya, zokni) nem adja kölcsön senki, remélem, te sem!

Szerintem ott (is) volt a baj, hogy míg a nővéred rendben tartja a holmiját és rendszeresen MOSSA, a te zoknis fiókod üres.

Hasznos időtöltés lenne zoknit mosni szombat délután. Lehet, hogy a húsvéti nyuszi hozna neked egy bokazoknit is.

2017. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Minek a bokazokni 15 fokban?

Hogy jut eszedbe más fehérneműjét felvenni? (Akár tisztán is)

Hogy jut eszedbe kérdés nélkül hozzáérni más dolgaihoz, és elvenni?

Miért nem tudtál kimosni kézzel egy pár zoknit 2 perc alatt?

2017. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Martin3410 ***** válasza:
45%
Igen az vagy.
2017. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Te vagy illetlen, kicsit rendetlen és nem higénikus.

Tartsd rendben te a saját ruhatáradat és csak felsőruházatatot ( pólót se nagyon) kérj kölcsön. Én azt is javasolnám, hogy legyen teljes az alapruhatárad, bokazoknival, ünneplővel stb-vel és csak speciális ruhadarabokon osztozzatok. Pl alkalmiruhát szívesen cserélgetnek a lányok vagy ritkán használt esőkabátot, túracipőt, síruhát. Ennél gyakrabban használt cuccoknál csak a konfliktus lesz belőle.

2017. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!