Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezt most hogyan tegyem jóvá?

Ezt most hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Még régebben elhatároztam hogy a bűneimet megpróbálom helyre hozni..Jól ment, de most értem oda, hogy tiniként meglestem a testvéreimet, zuhanyzás közben, sőt volt egy nagyon beteg dolog is, (kicsit +18) szóval ezeket hogyan tegyem jóvá? Nagyon bánom őket, de ha megtudnák valszeg összetörnének..

#rossz #testvér #bűn #helyretétel
2016. dec. 30. 20:53
 1/7 anonim válasza:
7%
Mi volt a "kicsit +18" dolog? Privi? Talán ha többet tudok, akkor tudok segíteni is :)
2016. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt hagyományos értelemben nem lehet jóvátenni, úgy, mint pl. visszaadni egy ellopott dolgot. Annyit ehetsz, hogy a múlt helyett a jövőbe tekintve szexuális téren maximálisan korrekt vagy ezentúl a partnere(i)ddel. Még inkább: a gyerekeidet olyan bizalmas légkörben neveled, amelyben nyíltan lehet őket szexuális téren is nevelni, többek között a másik fél tiszteletére, a mindkét félhez méltó szexuális magatartásra.
2016. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

"Rejtett" jo dolgokat tegyel, aprosagokat, kedveskedj nekik olyasmivel, amit szeretnek, de nem akkkkkora hatalmas dolog, hogy gyanussa valik. Sutisutes, kitakaritasz helyettuk, stb. Persze ha nem fobenjaro bunoket kovettel el, gondolom, nem. Ugy ertem, nem karositottad meg, nem alaztad meg oket, nem okoztal komoly testi vagy lelki fajdalmat. Ha igen, arra nem tudok "gyogymodot", azt csak ok tudjak megbocsatani.

Kivancsi lennek, mi volt az a beteg dolog. :)

2016. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
kiverte a testvéreire a micsodáját. 100%.
2016. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek! :)
2016. dec. 30. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik elozo vagyok. Ja, kiverted rajuk? Hat, gaz persze, de ezzel nem artottal senkinek. A te lelkiismeretedet kell megnyugtatni, meg mindig tartom, hogy apro kedveskedesekkel jol jar mindenki - ok orulnek, te meg talan konnyebben megbocsatod magadnak. En no vagyok, de annyit tudok a ferfiakrol, hogy tinikent minden nonemu lenyre kepesek "ugy" tekinteni neha, ha egy rossz pillanatban latnak meg egy testreszt. Aztan persze jon a lelkifurka, mikor tudatosul bennuk, hogy kire is gondoltak "ugy".
2016. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a leselkedés ne olyan hatalmas bűn. Sok kamasz fiú megteszi, ha van rá lehetősége. Az a lényeg, hogy már kinőttél belőle, örülnél ha meg se történt volna,és többé nem teszed.

Ha nagyon nyomaszt, beszéld meg egy pszichológussal.

2017. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!