Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, hogy közelebb...

Mit csináljak, hogy közelebb kerüljek hozzá? Lehet hogy nem is akarja, hogy olyanok legyünk, mint a testvérek?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok és anyukám barátjának a fia 16 éves. Eléggé zárkózottak vagyunk mind a ketten.

Néha hétvégenként találkozunk, de akkor sem szólunk egymáshoz csak nagyon ritkán.

Lehet hogy nem is akarja,hogy olyanok legyünk,mint a testvérek?

Igazából van neki bunkó és rendes oldala is. Amikor haza kell mennem,haza szokott kísérni anyukámmal eggyütt. (A nagyszüleimmel élek).

Jó lenne,ha olyanok lennénk,mint 2 testvér de úgy gondolom ez nem fog megvalósulni és ő ezt nem is akarja. Max. ha összeköltöznék anyámmal és a barátjával és velünk lenne a fia is...

Mit gondoltok?? Tudok valamit tenni? Valami kis cselekedetet,hogy rátámaszkodom van ilyesmi? xD

Akkor biztos megkérdezné hogy mitcsinálok...

Nincs tesóm de mindig vágytam egy nagy testvérre.

Valami ötlet?



2017. ápr. 15. 13:31
 1/3 anonim válasza:
Sosem lesztek olyanok, mint az igazi testvérek. Ezt szerintem kár is erőltetni, láthatóan ő nem lelkesedik annyira ezért...
2017. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dingval válasza:
Én is hasonlítok arra a fiúra, csak én 18 vagyok. És nincs testvérjelöltem. Ha magamból indulok ki, én valószínűleg a bunkóbb oldalamat mutatnám, de én speciel örülnék egy ilyen helyzetnek, de a felszínen azt mutatnám, hogy utálom ezt az egész helyzetet. Csak legyél hozzá kedves, meg fog puhulni.
2017. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

De ha vkinek van meg errol vmi otlete,mondanivaloja szivesen meghallgatom :)

2017. ápr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!