Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megvertem az öcsémet, most...

Megvertem az öcsémet, most fél tőlem, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Az öcsém nagyon balhés. Piál,cigizik, éjjel nappal bulizik, màsnaposan megy suliba, mindenből 2-es re áll, mindenkibe bele köt és "játékból" verekedik a haverjaival, de nagyon durvàn.


Most csak mi voltunk otthon ( apa dolgozott még ) és beszéltem az öcsémmel, kértem,hogy àlljon le, fejezze ezt be, de senki sem tud hatni rá. Apával szemtelen, nem akar velünk dumálni, csak megràzza a vàllát és bemegy a szobàjába vagy elmegy otthonról, de nem tudjuk hova megy, van amikor csak reggel jön haza, eszik és úgy megy suliba,hogy hulla feje van.


Velem sem akar kommunikálni, pedig nagyon jó tesók voltunk és szeretem az öcsémet,de ellök magától és nem is akarja,hogy segítsünk neki.


Nekem már tönkre vágja a napjaimat, mert miatta kell aggódnom, apa kérte,hogy segítsek neki, tartsam otthon, ne csináljon hülyeséget.


Kerestünk szakembert, de a tesóm nem akar elmenni és eldurvult a veszekedés.


Apánk azt mondta, ha kell a szart is kiveri belőle, mert már tanácstalan ő is. Az öcsém pedig a veszekedés közepette fogta magàt és apa arcàba hajolt úgy kezdett vele üvöltözni. Azt mondogatta neki,hogy "csak próbálj megütni" "üss meg" stb Apa megpofozta a tesóm visszakart ütni, asszem. Nem vàrtam meg, amíg megteszi neki mentem és arcon vàgtam,orrba vertem, belerúgtam a hasàba is, de apa szétválasztott minket.


Az öcsémnek belilult az arca és felsértettem a szeme alatt picit ( vérzett) nagyon megbàntam amit tettem. Már nagyon dühös voltam rá és remegtem az idegtől.


Apa elvitte pszichológushoz, ott van mellette, így nem megy el.


Eredménye még nincsen, de két hete valamennyi javulást mutatott és nem pofàzik vissza senkinek.


Viszont asszem fél tőlem és nem mer hozzám szólni. Köszönni se köszön, csak összehúzza magát.


Tegnap megint csak mi ketten voltunk otthon és tvt nézett. Leültem mellé,hogy dumáljak vele, szerettem volna tudni,hogy hogy érzi magàt, de nem vàlaszolt, csak pár tő mondatban. Már könnybe lábadt a szeme és azt kérte hagyjam őt békén.


17 éves az öcsém én 20leszek.


Kérlek segítsetek nekem!


Nem akarom,hogy féljen tőlem. De annyira kivagyok már bukva rá.


Apàtól is tart picit, de vele meg annyit sem akar dumàlni mint velem.


Ti mit tennétek? Sràcok vagy akinek tesója van mit csinàlnátok?


Nekem az öcsém az egyik legfontosabb az életemben és nagyon szeretem őt. Nem szeretném,hogy egy féreg legyen belőle.


F


2017. ápr. 22. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen előzményekkel ugy gondolom megérdemelte..

En a helyedbe most nem piszkálnám nem kérdezgetném.csak hagynám hogy lehiggadjon.es párnap mulva beszelj vele.es mondd azt hogy:sajnálom ami törtent,de feldühitett a viselkedésed.többet nem fordul elő,de kérlek szedd össze magad..szeretném ha ujra joban lennénk

2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
75%
Szerintem mond el neki azt amit itt is írtál hogy ő a legfontosabb az életedben és mind ezt az ő érdekében csináltátok, nem akartok neki rosszat, de bármilyen eszköz folyamodtatok nem fogtad fel és hogy nagyon sajnálod amit tettél de már nem bírod tovább nézni amit csinál.
2017. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Megérdemelte a pofátlan kis hülye. Már előbb meg kellett volna pofozni. Az eszem megáll, hogy másnaposan megy suliba, kettes tanuló és még neki áll feljebb.
2017. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánatot kérni pedig nem a kérdezőnek kell, hanem az öccsének.
2017. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sokszor, nagyon sokszor mondtam neki,hogy szeretem őt. Amikor kisebbek voltunk és ha rám lett bízva nem volt gond. Mindig szívesen töltöttem vele az időmet. A barátomkén tekintettem rá eddig. Apa is nagyon jó kapcsolatot ápolt vele, de egyik pillanatról a másikra azt vettük észre,hogy cigizik, este elmegy, vagy a haverjairól beszél akivel verekedett és volt is pár sérülése is neki. Mindenből kettes, a bizonyítványa szerintem neki lesz a legrosszabb. Nem tudom miért lett ilyen, nem lehet vele beszélni se normálisan, mert nem törődöm, csak veszekedik mindenkivel és apával is úgy beszél mintha ő lenne otthon a főnök. Persze apánk nem hagyja, már tényleg sok mindent megpróbáltunk, volt,hogy utána ment kocsival amikor lelépett, kapott pár taslit is tőle, de én nem bàntottam eddig. Mostanra viszont már nehezen tudom visszafogni magam. Már szívem szerint azért is felpofoznám,mert nem beszél velem csak hallgat.b
2017. ápr. 22. 12:52
 6/19 A kérdező kommentje:

Facebookon is letiltott amúgy.

A telefont nem veszi fel nekem. Apa eltudja érni, de én próbálkozhatok...nem beszél velem.

2017. ápr. 22. 12:56
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Tehát, elbaszták öcsi nevelését, verik otthon és még jópofizzon veletek? Az fel se merült nyilván, hogy problémái vannak a suliban vagy mentális gondjai.

Egy pofont lehet megérdemelt a kölyök, de attól nem lilul be a feje, nem mellesleg orrba verted és hasba rúgtad. Ezek után remélem a kölyök 18 évesen lelép és sose beszél veletek többé

2017. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy túlzàsba estem nagyon. Én tényleg nem csak egy pofont adtam neki. Hanem neki estem és megvertem. Nem gondolkodtam, csak rajta vezettem le a feszültséget, mert miatta voltam dühös, rá voltam mérges és nem akartam,hogy apánkat megüsse. Màr az sem tetszett ahogy közeledett felé.


Nem tudom mi lehet a baja, ezért ment szakemberhez.


Amúgy meg egészen tavalyik magántanárhoz járatta apàm. (Angol nyelv )


Edzésekre is járt, de ő akarta abbahagyni.

(Focizott )


Apával sokat volt meg a barátaival. Nem láttam,észleltem,hogy valami probléma lenne. Ráadásul nekünk elég szoros volt a viszonyunk és mindent elmesélt nekem.


Olyan életvidám szokott lenni, vannak haverjai, volt màr baràtnője is, apánkkal ha tehette akkor autót bütykölt velem a városban szokott lenni, de volt,hogy segítettem neki a háziban, vagy ilyesmi.


Áh nemtom mi lehet a gond.

Nem szeretném,ha hátatfordítana nekem.

2017. ápr. 22. 13:09
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek a #7-sel.
2017. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Apámtól én is kaptam már pofont. Főleg 15-16 évesen amikor szerettem vele veszekedni, mert szinte minden bajom volt mindenkivel nekem is.


Apa nem verte meg a tesómat. Én voltam az aki komolyan bàntotta. Tudom,hogy hibát követtem el, de akkor sem szeretném ha lelépne vagy nem akarna többet beszélni velem.


Nagyon sokáig tűrtem,tűrtem. Már elegem van belőle.

2017. ápr. 22. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!