Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Megvertem a...

Mit csináljak? Megvertem a nővérem pasiját.

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves fiú vagyok a nővérem 16 éves.


Anyukám hugának esküvőlyén voltunk és elvittem a 15 éves barátnőmet is de a nővérem is elhozta a 16 éves paliját.

Éppen beszélgettünk mikor azt mondta a barátnőmre hogy milyen ronda eg hogy nem jó az alakja hozzáteszem gyönyörű lány. Tudni kell hogy 10 éve verekdem. Mondtam neki hogy menjen el innen és hagyja békén a barátnőmet mert szólok a hugomnak. Erre elkezdett lökdödni meg olyanokat mondott hogy én csak árulkodni tudok és bevert egyet és eltört az orrom. Én felkeltem és én is bevertem neki majd kiterült és vagy 5 ször behúztam neki ugy kellett róla leszedni. Most a korházban fekszik. Az lenne a kérdésem hogy bocsántot kérjek tőle vagy ne. Mert viszont a nővérem i megharagudott és az nem jó dolog mert őt szertem mint testvért de a paliját megtudnám ölni. Mit tegyek bocsánatot kérjek vagy ne. Megvárjam amig ő kér vagy mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm


2017. jan. 11. 06:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen hülyeségen összeverekedni....Egyik ezt tartja rondának, a másik azt. Ízlés kérdése.
2017. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
93%
Ő kötekedett és ő ütött elsőnek.
2017. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha tuti ő volt a hibás kérne a franc! A tesóddal meg lerendeznéd szépen. Ha más is látta nem te vagy a ludas, szval dehogy kérnék!
2017. jan. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem anyád húgától kérj bocsánatot, amiért tönkretettétek az esküvőjüket.
2017. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Ő kezdte, szóval neki kéne bocsánatot kérnie, akkor is, ha ő van kórházban.

A nővérednek mond el, hogy mi történt.

Anyukád húgától is bocsánatot kérnék, hiszen ez mégiscsak az esküvője volt.

2017. jan. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

1. válaszoló, azzal nincs baj, ha más az ízlése valakinek, és nem tetszik neki az, aki a másik szerint meg szép, hanem azzal, hogy ha így is gondolja, normális ember nem mondja így ki... Nem tudom a nemedet, de te mit szólnál, ha valaki megmondaná így, ilyen szavakkal, hogy ronda, meg dagadt a párod? Ha meg fiúról van szó, még jó, hogy megvédi a barátnőjét! Na meg a kérdező először nem akart bajt, de ha lökdösik, meg megütik, még jó hogy nem hagyja magát!

A sráctól nehogy bocsánatot kérj, max ha ő is. A nővéredtől viszont igen. Ő amúgy mit gondol az esetről? Haragszik rád? Téged hibáztat vagy a pasiját?

19/L

2017. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

"Erre elkezdett lökdödni meg olyanokat mondott hogy én csak árulkodni tudok és bevert egyet és eltört az orrom."


Tökmindegy ki mit mondott. Beverték az orrát, eltörött, visszaadta. Eddig, ok. A törvény megengedi ugyan, hogy önvédelemből ártalmatlanná tegye a támadót, de az csak addig terjedhet, míg elhárul a veszély. A kérdező tovább verte, ami már nem ok.


Szóval jól tetted, de kicsit tovább mentél, mint kellett volna. Erre mindenképp figyelj, mert bajod lesz belőle később. Tudni kell fékezni magad.


Szerintem nem kell bocsánatot kérned tőle, most majd tudni fogja hány kiló, nem lesz akkora arca és tudja, hogy nem 'csak árulkodni' tudsz. Később mindenképpen fékezd magad, mert ezért 1-2 év múlva már neked kell vállalnod a felelősséget, nem a szüleidnek. Ilyenből hamar böri lesz ám!


Az esküvő elrontása miatt kell bocsánatot kérni.

2017. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

Az előttem szólónál a pont. Bocsánatot semmiképpen nem kérnék, főleg nem elsőként, mert nem fog megbocsátani, másfelől felbátorítaná, hogy feljelentést tegyen gondolván, hogy bűnösnek tartod magad.


De valahol van egy olyan érzésem, hogy nagyon piás lehetett, és ezt az apróságot nem írtad le. Persze ilyenkor is felelős az ember a tetteiért, de főleg egy esküvő alkalmából jobb elkerülni az illetőt.

Azért imádkozz, hogy ne nyolc napon túl gyógyuló sérülése legyen. plusz remélem, vetettél fel orvossal látleletet, hogy ha feljelent, akkor te is megtehesd ugyanezt. De amit tettél, az már az önbíráskodás kategóriába tartozik.

Viszont ha feljelent, tuti, hogy megromlik a tesóddal a kapcsolata, bár ebben a korban... lehet, hogy a srác nem veszi annyira zokon.

2017. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
ezért nem hívunk gyermekeket "párral".
2017. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Látszik hogy gyerekek vagytok és gyerekes dolgokon kaptatok össze. Ő eltörte az orrodat, te kórházba juttattad cserébe, jogilag már túl léptél egy határt, így számolj azzal hogy a kórház tett hivatalból feljelentést. Most az hogy azon verekedtetek össze mert szerinte ronda a barátnőd ez vicc. Látszik hogy az ő értelmi szintje 10 éves gyerek szintjén van.

Én csak azért sem kérnék tőle bocsánatot ezért mert én szerintem totál megérdemelte ezt, mivel tényleg piti dolog miatt kezdett el ő kötekedni. Ha ebből a dologból tanult akkor el is értél vele valamit, ha nem akkor látszik hogy amikor felnőtt lesz akkor sem lesz különb ember.

A tesód oké haragszik rád, de miatta ne bánd meg annyira a dolgot, ha ő kéri hogy kérj bocsánatot de magadtól nem tennéd azért az ő kedvéért ne tedd meg. Érezze a tesód is azt hogy a barátja részben megérdemelte a dolgot mert másképp nem fog tanulni belőle.

2017. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!