Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » SOS segítség megvertem a...

SOS segítség megvertem a tesóm Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk csak én tudtam hogy meg fogom verni mert rengeteg harcművészetet tanultam Karate,Shaolin Kung fu,Thai Box,Box,Aikido és most éppen MMA

A tesóm is harcművész de nem annyira jól arra elég hogy megvédje magát neki jönnek az utcán mert ő 5 éve Krav Magázik tehát utcai védelemre elég de én olyan fogásokat tudok meg technikákat hogy 3 perc leforgása alatt hülyére vertem. Vagyis nem is hülyére vertem csak annyi volt hogy ő ütött elhárítottam egy kicsit kicsavartam a kezét földre nyomtam és rátérdeltem. Szerencsére nem egy hosszan haragtartó egy 3 nap és elszáll a haraga kb 2 órája volt még csúnyán néz rám a szüleim meg azt mondták hogy TE SZEMÉT EZÉRT IRATTUNK BE? EZÉRT FIZETTÜK AZ EDZÉSEIDET HOGY MEGVERD A TESTVÉRED A SAJÁT TESTVÉRED?

Az előzmény: 1 hónapja folyamatosan szivatott egyszer még rá is mászott a BARÁTNŐMRE miatta késtem le egyszer egy fontos találkozót haverommal mert 2 éve nem láttam mert elment az országból de a barátnőm rámászása volt az utolsó

És nem tudom miért van úgy ki nem is harcoltam tiszta erőből a másik meg mondom csak kicsavartam a kezét földre nyomtam és rá térdeltem sztem semmi különös nem vertem be az arcát ráadásul ő ütött először mondhatnám azt is hogy védekezés volt

14 évesek vagyunk a suliban volt ez nem rég jöttünk haza


2017. jan. 20. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen kamut... nagyon gyenge.

És ha mégse, ritka idióta vagy.

2017. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Na megint itt van a kérdező aki éppen hülyére vert valakit. A legutóbbi sztorijában egy esküvőn verte hülyére a testvére barátját.

Mond nem unod még???

2017. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom melyik kérdésről beszélsz de az nem én voltam
2017. jan. 20. 15:54
 4/29 A kérdező kommentje:
És kedves első miért lennék idióta?
2017. jan. 20. 15:55
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Dehogynem te voltál. Ugyanis az írásmódod ahogy írsz máris elárul téged.. Pontosan így volt az is megfogalmazva. Szóval gyengén hazudsz, és gyenge a kamu kérdésed is.
2017. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Segítséget kértem ti ... hogy békítsem ki

És jó tudod mit rád hagyom a dolgot ha elhiszed elhiszed ha nem akkor nem de ez igaz és az a srác nem én voltam csak én is láttam a kérdést

2017. jan. 20. 16:03
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Kamu.
2017. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem is lenne rossz, ha nem lenne kamu.

Az meg, hogy "harcművész" vagy és a tesód is "harcművész" hát öregem ,az a + poén :D

Tudod kik a harcművészek? Akik oktatják...

Nem azok (mint pl: te) akik 1-1 edzésre elmentek, és puszipá.

Nem is tudom mit töröm magam, úgy is kamu a kérdés.

2017. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Tehát 14 éves vagy és már 6 harcművészetet/küzdősportot kipróbáltál... Most éppen MMA? Ezek szerint ha elkezdesz egy sportot, akkor azt abbahagyod mikor elkezdesz egy másik sportot, de te azzal magyarázod az erődet, hogy már "rengeteg harcművészetet tanultál". A legtöbb harcművészetben, amiket megemlítettél kell egy kis idő (akár évek), hogy valamit is elsajátíts. Szeretnél te ennyit sportolni... De nem megy, mert időd azzal telik el, hogy verekedős kérdéseket találgatsz ki és írsz ki gyk-ra.
2017. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban harcművészetre jársz és ezt az edzőt megtudja az edzésről is kitilt. mMert az edzésen tanulsz önfegyelmet is és azt hogy a harcművészet nem verekedésre való!
2017. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!