Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 13 éves hugom aki...

Van egy 13 éves hugom aki eddig teljesen közönbösen viselkedett velem. Mintha nem is léteznek. Viszont szilvesztet óta ő is jöhetett velem? . Teljesen meg válltozott mintha tudom viccesen fog hangzani

Figyelt kérdés
de mintha szerelemes lenne belém. Igazából egész ciki helyzetek szoktak ki alakulni ... hogy mindjam meg neki vagy h9gy kerdezzem meg tőle hogy még is mi a szándéka ezzel a nagy változtatással.
2017. ápr. 23. 05:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocsi mobilról küldtem azért ilyen gyatra a helyesírás
2017. ápr. 23. 05:26
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Most nagylány akar lenni, és azt akarja, hogy mutass neki új dolgokat. Egy kis alkohol (elsőre úgysem fog neki tetszeni), elmászkálni menő helyekre, esetleg koncertre, meg persze fiúkról-lányokról mesélni neki, ilyesmik. Szóval úgy mindent megmagyarázni a "nagyok" világában.


Örülj neki, jól összehaverkodhatsz vele, és lesz egy barátod remélhetőleg életed végéig.

2017. ápr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ettől azért kicsit többről van szó. Ha csak ennyi lenne nem írok kérdest erre az oldalrA.
2017. ápr. 23. 06:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Meg kért pl csinaljam meg a gépet mert lassú és az asztalon hagyott egy mappát amiben vagy 5 db kép volt amibeben csak egy bugyi van rajta.
2017. ápr. 23. 06:23
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te túl sok animét néztél, és nagyon elszaladt a fantáziád... vagy az övé. Ha ez igaz, sürgősen szólj a szüleidnek. Egyrészt mert nem normális amit csinál, másrészt rád ne fogja hogy te zaklatod őt....
2017. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Incest is wincest
2017. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Plusz lehet hogy képeket nem neked szánta, hanem van egy pedofil hajlamú faszija, - aki bugyis kislányok képére élvez - annak csinálta a képeket, szúval megint a szülőknek kellne szólnod mielőtt kislánynak komoly baja esik.
2017. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha nem nekem szánta akkor nem törölte volna ki addig legalabb mig tudta hogy gepe eloott leszek?
2017. ápr. 23. 07:44
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Miért törölné ki addigra? Basszus. Testvérek vagytok.

És ezenkívül még mit csinál? Mert ez csak egy véletlen. Nem gondolta, hogy belenézel abba a bizonyos mappájába...

2017. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Én megkérdezném tőle. Persze megfelelő körítéssel és hangnemben.


Ő tipikusan abban a korban van amikor vadul keresni kezdi az identitását.

2017. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!