Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ahogyan a férjem viselked...

Gáz, ahogyan a férjem viselkedett? Kiakadjak rá?

Figyelt kérdés

Féltkeny típusok vagyunk minden a ketten, de nem adunk rá okot, szeretjük egymást. viszont férjem egy buli alkalmával eléggé elengedte magát (ahogy mindenki), és tánc közben, fényképezéskor a hugom ágyékát fogta, még a párja is rászólt poénosan, hogy na na, hol a kezed?! én nem láttam, csak hallottam de aztán a képeket elnézve kiakadtam rá, hogy mégiscsak férj, viselkedhetne.. de ennyi volt, nem volt semmi más, a többiek is mondták hogy miért kell kiakadni, ez csak tánc és kép és hülyéskedés.. de most gondolkodva azért rosszul esett, hogy a férjem ennyire elengedi magát és nem tud viselkedni... leosszam és összevesszek vele egy kicsit emiatt? vagy mostmár hagyjam? másnap mondtam neki annyit hogy gáz szerintem ez, de ő szerintem nem az, ez csak egy kép, poén... és valahol igaza van szerintem is, de ő mégiscsak már egy férj akinek viselkednie kellene társaságban, nem?

egyébént ő 33, én 30.

köszi a tippeket...


2014. márc. 18. 11:45
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
36%

Én a veséjét leverném a férjemnek egy ilyen miatt...és fontolóra venném a válást.

De nem vagyunk egyformák.

2014. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Jaj fogjuk a piára?! Ez egy f...ság! És ha megint bulizni megy a haverokkal, iszik és egy idegen csajnak nyúl oda, aki szingli és kavar vele?!
2014. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha már odáig eljutott, hogy egy másik nő ágyékát fogdosta, mi állítja meg abban, hogy legközelebb le is feküdjön egy másik nővel?
2014. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

elnézést, nem jól írtam ki, nem teljesen az "ágyékát" fogta, hanem egy kicsit feljebb, a hasa alatt, szóval valahol ott, de nem teljesen "azt"...

egyébként köszi az eddigi válaszokat...

2014. márc. 18. 11:56
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha a saját húgoddal szemben ilyen, akkor milyen lenne vadidegen nőkkel? Pláne olyan helyzetben, ahol még haverok sincsenek, mint szemtanúk...


Azért a húgod párja sem volt a helyzet magaslatán.

2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Elég önállótlan vagy, ha nem tudod azt sem egyedül eldönteni, hogy szóvá tedd vagy ne.


De mint a későbbi kommentedből kiderült a hasát fogdosta, így még értelmetlenebb a kérdés.

2014. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

most megfogta a hasát? előbb még a punciját fogdosta!

most akkor hol fogta meg????

2014. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ebben nincs semmi. Persze attól függ, milyen viszonyban vannak, milyenek. Ha közvetlenek, és hülyéskedtek, nem hinném, hogy nagy szám lenne, hogy megfogta a hasát. Nyilván az furább lenne, ha egy idegennel pózolt volna így.

Szerintem nagyon túlreagálod.

2014. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

igen egy kicsit értelmetlenre sikeredett a kérdés, elénzést...

igazából a hasa és az ágyéka között, szóval nem teljesen "ott", de nem is hasát... de inkább lentebb volt a keze mint fentebb.. szóval értitek...

2014. márc. 18. 12:03
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Hugod mit szólt?!
2014. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!