Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiúk, akiknek nővére van....

Fiúk, akiknek nővére van. Hogy jöttök ki egymással, milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltak necces részek, főleg nagyjából 5 éve, mikor középsulis lettem, sokszor veszekedtünk, de rosszba nem vagyunk, sőt azóta nagyon jóba lettünk. Nekem két ikernővérem van
2017. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mikről veszekedtetek? Köszi a választ.
2017. máj. 3. 11:47
 3/10 anonim válasza:
Én sajnos mindig veszekszem a testvéremmel...a nővérem gimis,én általános sulis vagyok....de sajnos édesapukám kárára megy a veszekedésünk :(
2017. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindenek 😀 #1
2017. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Középiskoláig közömbös volt, utána már jó lett a kapcsolatunk. 1.5 év van köztünk.
2017. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint a Lannisterek.... Na jó, nem. 😂
2017. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos ritka rossz a viszonyunk, olyannyira, hogy mióta másfél éve elköltözött, nem is beszéltünk, csak ha éppen valami családi esemény volt, amire éppen el is jött. Egyébként azzal, hogy elment, semmi nem változott az életemben.


Amúgy kinek hogy jön le, rajtam pl nővérem "uralkodni" akart, én meg nem vagyok az az irányítható típus, valószínűleg innen eredhet a kölcsönös ellenszenv.

2017. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még nyugodtan. A Trónok harcát nem nézem, nem jött át a lannisteres vicc. :P
2017. máj. 9. 20:30
 9/10 Ylyria válasza:

A Lannisteres testvéri viszony:

Reggel húgom este dugom. 😂

2017. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
trónok harcát nem nézek, és kösz a trollkodást.
2017. júl. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!