Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen volt gyerekként a...

Milyen volt gyerekként a viszonyotok a testvéretekkel és milyen felnőttként?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 23:15
1 2
 1/14 DuplaKV ***** válasza:
100%
Gyerekként relatíve jó, kamaszként és fiatal felnőttként rossz, jelenleg semleges, mivel nem tartjuk a kapcsolatot.
2016. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nővéremmel orrvérzésig vertük egymást. Állandóan beárultuk a másikat. Ha megoldható volt akkor nem is mentünk közösen sehová.

A húgom volt az akit lehetett rángatni ide-oda. Hol ellene lenni, hol a legjobb testvérnek lenni.

Felnőttként viszont mindhárman nagyon kötődünk egymáshoz. Nagyon szoros testvéri kapcsolatban vagyunk. Mivel nem lakunk közel egymáshoz, így minden héten legalább 1 nap az amikor telefonon beszélgetünk, és amin adódik lehetőség mindig összejövünk családostul vagy csak mi testvérek. Évente egyszer viszont csak mi a 3 lány testvér 3 napos wellness hétvégén veszünk részt. Minden évben ugyanoda megyünk csak mi hárman, és jókat nevetünk, nosztalgiázunk..:)

2016. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Se gyerekkén, se kamaszként nem volt jó, mert teljesen mások vagyunk. Most felnőttkén viszont nagyon jó, de együtt élni vele nem tudék. Viszont nagyon szeretem. Mindeketten lányok vagyunk.
2016. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekként a bátyámmal nagyon jóba voltunk együtt vertük a nővérünket :) 17-20 megint csak együtt jártunk a bátyámmal szórakozni...manapság 26 évesen ő jóban van a nővéremmel, én meg tojuk rájúk....
2016. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3 év van közöttünk, én vagyok az idősebb. Amíg 7-8 nem lettem, jól elvoltunk. Utána az összes létező dolognak nekicsaptuk egymást a szobában, van jópár sebünk a mai napig, nem múlnak el :D kamaszkor szintén, akkor sem változott semmi, mostmár, hogy elkerültem egyetemre, lenyugodtak a kedélyek, csöndben elüldögélünk egymás mellett. 18/F, 15/F
2016. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyon jó viszonyunk volt nővéremmel. Gyerekkorunktól kezdve most is imádjuk egymást. Persze mi is szoktunk veszekedni hülyeségeken, de ki nem? :D Én mindent megteszek érte, ő is értem. Mindig egymás mellett álltunk, a szüleink előtt is védtük egymást.(Sose árultuk be a másikat semmiért). :)
2016. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én lány van egy szűk két évvel idősebb bátyám. Gyerekként helyzetfüggő volt milyen voltunk, pár órán belül volt "örihari" meg na összefogunk mert akarunk valamit is. Ahogy nőttünk egyre kevésbé nyírtuk egymást, mikor tesóm középsulis lett onnantól meg a nagy veszekedesek kb el is maradtak. Viratkozni tudunk a mai napig, de ennyi. Hát nem érthetünk mindenven egyet mindig :)) amúgy már oviban is megvédtük segítettük egymást mindig csak otthon veszekedtünk. De ott is voltak nagy kozos csinyek :)) mar 40 plusszosak vagyunk mai napig megvan a ved es dacszovetsegunk.
2016. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Két nővérem van, gyerekként sem álltunk közel egymáshoz. Felnőttként a legidősebb nővéremmel nulla a kapcsolat, nem vagyunk rosszban de nem érdeklődünk egymás iránt.


Másik tesómmal szoktunk facen beszélni, meg néha telefonálunk. Vele jóban vagyok de annyira közel vele sem állunk egymáshoz.

2016. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyerekként átlagos.

Felnőttként minimális.

2016. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyerekként minndig marakodtunk. Kamaszként, durván verekedtünk.

Felnőtt ként nagyon jó a viszonyunk. Naponta hívjuk egymást ha nem találkozunk, segítjük egymást!


Bár régen is annak ellenére hogy mindig vitatkoztunk ha kellett megvédtük egymást, számíthattunk a másikra!

Én 28/N. Ő 35/F

2016. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!