Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, jo, hogy van idosebb...

Lányok, jo, hogy van idosebb fiutesotok?

Figyelt kérdés

Nyilván azoknak szól a kérdés, akiknek van vagy szeretnének, az mar lehetetlen, hogy legyen, de elképzelve miert lenne jo/rossz?


Es akinek van, miert jo vagy epp nem, hogy van?


A korotokat is írjatok le legyszi :)



#fiú #lány #rossz #testvér #kapcsolatotok egymással
2015. dec. 31. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Semmi jó nincs benne, hogy van 3 is. Az egyik anno fenyegetőzött meg az örökségét követelte, a másik egy hazudós, link alak, a harmadik meg egy ingyenélő szemétláda.


21/L

2015. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon jó, hogy van. Ö a legidősebb, összesen 3fiu van és én.

Mindig számithatok rá, a legjobb tesóm, nagyon szeretem. Nem is tudom eljépzelni milyen rossz lenne ha nem lenne.

21l én is

2015. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem jó, 36 éves es anyamat húzza penzzel, meg mindig itthon lakik, dolgozni nem szeret.
2015. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó, hogy vannak fiútesóim. 3 van, én vagyok a legkisebb. Azért jó, mert lehet velük beszélgetni, játszani, közös programokat szervezni. Néha picit rossz, amikor ketten lefognak és a harmadik csiklandoz, de nem bánom. Imádom a tesóim. :)

13/L

2015. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én örülök, hogy van egy bátyám, mindig segített tanulásban, számítógépes dolgokban, amikor kisebb voltam. Jó példát mutat nekem, jól tanul, szorgalmas, nem cigizik/drogozik stb... Sosem vert meg, nem is fenyegetőzött. Jó testvér. :) 6 év van közöttünk.
2015. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Már ne is haragudjatok, de abba nem gondoltatok bele, ha anyukátok meghal, ti lesztek csak egymásnak? Mi értelme az utálatnak? Nekem nincs, de mindig is szerettem volna. Lehetett is volna ,de édesapám nem akart több gyereket (egy évvel fiatalabb lenne, a lánytestvérem 2-vel). "Nekem nem kell több gyerek!". Egyébként tisztelném és szeretném.
2015. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Volt egy halva született bátyám, ezért is fájdalmas nekem ez a kérdés. Mindig is szerettem volna egy bratyót, akivel együtt bohóckodhatunk, aki tippeket adhat a tanulásban, akinek a véleményét kikérhetem pl. öltözködés szempontjából. Sokat gondolkozom, hogy milyen lenne, ha lenne. Tényleg nagyon örülnék egy idősebb fiútestvérnek.


Nem értem, hogy egyesek hogy mondhatnak olyant a testvérükre, hogy ingyenélő paraszt, stb. Van egy húgom, és nagyon jó a viszonyunk. :)


14/L

2015. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó, hogy VOLT egy bátyám, a legjobb haverok voltunk, míg meg nem nősült, és a féltékeny kis szuka el nem marta a családtól, na meg tőlem. kedves bátyámból egy papucs lett, aki a felesége engedélye nélkül azt se kérdezi meg, hogy vagyok. De lehet, hogy már nem is érdekli...


29/N

2015. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Milyen sok lepontozás van itt :o


Amúgy nekem is van 2 bátyám. Ahhoz képest, hogy 2 különböző ember, és szinte semmi közös nincs bennük, nagyon jól kijönnek. Én már kis kolonc vagyok a nyakukon, mert 6 és 8 év van köztünk, de attól még imádom őket, és tudom, hogy ők is szeretnek (egy kicsit) :).

Az egyik a nagyon dumálos, szocializálódó személy, aki bár nem tanult jól, mégis jó marketinges lenne a nagy szájával :D és vele talán jobb a kapcsolatom, mert ő többet nyitott felém, és meghallgatott. A másik a visszahúzod (kissé türelmetlen :D), kitűnően tanuló személyiség, akivel bár már nem annyira jó a kapcsolatom, de azért még szeressük egymást :D

És igazából bármilyen korosztályba voltak (akár 16 éves önfejűek, akár 22 éves éredőek, és 30 éves bölcsek) mindig ott volt bennük az, hogy "ha a húgomnak baja lesz, én megverlek!".

Ezenkívül tőlük tanultam meg verekedni, xd bár, lehet erre nem kellene büszke lennem, de mégis jól jött egy-két helyen.

Tökéletesen megtanultam megvédeni magam lelkileg is, mert ők felkészítettek a nagyvilágra kisebb tétekbe :D

és még ma is marjuk egymást hülyeségekkel, de a lényeg, hogy még nem mondtunk olyant, amit megbánnánk (egymásról). Valamint a bátorítás... ez is sokat segített az évek alatt :D mert a szülői és testvéri bátorítás egészen más :)

Természetesen megvolt nálunk is a többnapos harag, de még összeszámolva az összes vitánk mint egy csattintásra elfelejthető, amikor pl. korházba vagy és ők felhívnak :)

2015. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy batyam. Mar 40es korosztaly vagyunk. En lany vagyok. Van csaladunk mai napig joban vagyunk :) en orulok neki hogy van. Balunk egyertelmu volt a parjainknak hogy van teso. Sose furtunk a masik parja ellen. Nem nekunk kell vele elni. Tesom parja probalt furni, de tesom megmondta hogy teso van es kesz. Azt az evi par alkalmat kibirja mikor talalkozni tudunk. De aztan megtort a jeg es latta hogy osszetartok vagyunk nem maszunk egymas eletebe es beke lett :)
2015. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!