Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintem a batyambol mar...

Szerintem a batyambol mar sose lesz igazi ferfi, mi csinaljuk vele?

Figyelt kérdés
egy baratnoje volt egesz eleteben az is kidobta, most meg bog a szobajaban allandoan, ő igazabol mindenert bog, lat egy filmet meghal benne valaki bog ennyire erzekeny, latja a hiradoban hogy mondjuk meghalt egy kisgyerek szinten bog, barmin kepes bogni egy kis nyomi, vmelyik nap betelefonalt egy 8 eves fiu a radioba es zenet kert a 11 eves batyjanak es azt uzente szereti, hat ezen is besirt hogy ez milyen meghato, ugy nyakon vagnam mar, gyurni se jar nem is ferfias verekedni se verekedett meg sose nem is csoda hogy kidobta az a ronda noje ez nem is ferfi ha lanynak szuletett volna meg akkor is puhanynak szamitana, apamal mar nem tudunk mit tenni azt beszeltuk vmelyik nap hogy biztos elcsereltek a korhazban anno es veletlenul kerult hozzank, ezt pont meghallota es elment a szobajaba ríni mert szerinte utáljuk őt. mit kene vele csinalni annyira nyomorult. en 18L Ő22f

2017. máj. 22. 18:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azert sir mert ilyen hulye csaladja van...
2017. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért sír ilyen sokat, mert van egy degenerált húga, aki írni sem tud. Add át a részvétemet neki.
2017. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Először is ez nyilván kamukérdés, másodszor pedig ritka nagy proli vagy, úristen:D Az írásod alapján átjön, hogy egy egy ronda, buta, tirpák nő vagy.
2017. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu, bar en is nehezen hinnem el a dolgot a helyedben, a vilagon nincs meg egy ilyen pasi sztem.
2017. máj. 22. 19:12
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
mibe h romák vagytok:D
2017. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
35%
ja és nem az előző vagyok csak a százalékunk egyezik.
2017. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Elég fogyatékos vagy ha azt hiszed attól lesz valaki igazi férfi ha gyúrni jár meg ha verekszik. A helyében menekülnék onnan tőletek, mert az írásodat látva élőben sem lehettek valami normális család.
2017. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

én 28 vagyok és nekem is egy volt :D


Sajnos meg kell válogatni, hogy manapság kivel kezd ki az ember :D

2017. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok roma csak gyorsan irok mobilrol, ha helyesen akarnek irni az mobilal fel oraig tartana, am nem hiszem el hogy szerintetek meg en vagyok a hulye s nem a batyam, olvastatok egyaltalan miket csinal???
2017. máj. 22. 19:35
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt utáltam előző pasimban hogy semmin nem tudott soha sírni, de még meghatódni se. Kérdező, add csak meg nekem bátyád facebook elérhetősègét, hadd nèzzem meg magamnak.
2017. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!