Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek egy férfival egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy férfival egy ideje, és nagyon-nagyon szimpatikus, minden rendben vele, szerintem lehet Ő lesz az a bizonyos igazi, DE (többi lent. )?

Figyelt kérdés
Ő tipikusan egy hagyományosabb falusi ember.Tolnából egy kicsi faluból származik.Nagyon kedves és jóindulatú,de nem egy modern felfogású ember.30 éves,elvált,két gyermeke van.Fizikai munkát végez,a saját/családja cégénél,szereti a kétkezi,megerőltető munkákat,szerinte az az igazi munka amitől elfárad,érzi hogy dolgozott.Én 21 éves vagyok,Pesten nőttem fel,most egyetemre járok,mellette egy butikban dolgozok.Szóval a probléma: Tetoválásaim vannak.Sok és többnyire nagyok.Mindegyik jelentéssel bír,sok-sok évig tervezgettem őket.Nem divatból csináltattam,hanem hogy segítsenek túl lépni az életem egyik nagyon nehéz szakaszán.Balesetet szenvedtem 14 évesen.Tele voltam égési sebekkel (nagyobb méretűekkel) és egyéb kisebb hegekkel.Minden áldott nap ha magamra néztem a baleset jutott eszembe,és hogy ott elvesztettem egy számomra fontos embert.15 évesen döntöttem el,hogy mivel máshogy nem megy,tetoválásokkal fogom eltakarni a nyomokat.18 éves koromig tervezgettem a mintákat,gyűjtöttem rájuk a pénzt.Olyan dolgokat varrattam magamra,amik mondhatni a felépülés fázisait jelképezik számomra,az egész összefüggő,és igényes munka.Általában még azoknak is tetszik akik nincsenek oda a tetkókért.Lényeg a lényeg,holnap (vagyis mondhatom hogy már ma) találkozunk,és ő még nem tudja hogy mi a helyzet.Félek hogy sarkon fordul és ennyi volt.Fiúk/férfiak,nálatok ez nagy kizáró ok lenne,ha amúgy szép a lány,belsőleg is oké,és a tetkók nem csak értelmetlen krikszkrakszok?Kort is írjatok ha lehet!Nagyon aggódok,még aludni sem tudok..:( (Ha van benne hiba,bocsánat,már kicsit este van.)
2016. okt. 28. 01:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne éld bele magad semmibe ha még nem is találkoztatok. Ezt ugye azért nem gondoltad komolyan hogy ő a nagy ő mikor még személyes kontakt nem is volt...?


Egyébként régebben azt mondtam tetovált nő szóba sem jöhet.

Jelenleg úgy vagyok vele hogy nem zavar, ha valóban ő a nagy ő, és minden szuper köztünk akkor elfogadom. Főleg ha hasonló az eset mint amit leírtál.

Sok sikert nektek!

F34

2016. okt. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21 evesen egy 30 eves, elvalt, ket gyerekes, falusi ferfival akarsz komolyan tervezni?
2016. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elég régóta beszélgetünk neten,skypeozunk,telefonálunk.Tudom hogy nem szabadna ennyire komolyan venni már most,de tényleg nagyon kedvelem.A gyerekei nem zavarnak,szeretem a gyerekeket,az meg hogy falusi..na és?Ő most kevesebbet ér mint egy városi?
2016. okt. 28. 03:15
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Pfff.... kicsit se vagy előítéletes.

30 feletti, falusi, elvált, két gyerekes nő vagyok, aki hisz a hagyományos értékekben. Kertészkedek, lekvárt főzök, stb.

És négy tetoválásom van. Akkor most mizu?

2016. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A találkozáskor, gondolom fogtok beszélgetni.. Nem az első az ágy lesz. Ezt egy alkalmas pillanatban el is mesélhetnéd neki éppen! Talán még értékeli is ezt, mármint, hogy küzdő személyiség vagy, céltudatos, stb..


Én ugyan Nő vagyok!

De ha valaki őszinte velem és megnyílik, azt nagyon tudom értékelni!

Gondolom más is van még így ezzel!?

2016. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezt csak Ti tudjátok, mi lesz ebből.
2016. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én spec vidékiek közt több tetováltat szoktam látni.
2016. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Ritka normális nőnek tűnsz. Ha ezt így elmondod neki semmi gond nem lesz.
2016. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

A tetoválás a létező legprolibb, legigénytelenbb dolog amit ember csak tud a testével csinálni. Persze mindenki mondogatja hogy így jelentése van meg úgy jelentése van. (az emberek szeretik különlegesnek és egyéniségnek érezni magukat de ezt nem munkával, vagy elismerésre méltó teljesítménnyel igyekeznek megvalósítani hanem egy kényelmes fotelben a tetoválószalonban) A tiéd jelentése nem több mint egy elkényeztetett emós gyerek hatalmas világfájdalma. LOL

Ugyanolyan jellemgyenge az ilyen ember mint aki mondjuk a piába fojtja a bánatát. Gondolom az égett bőrfelület is köszöni szépen hogy összeszurkáltad és telenyomtad festékanyaggal...

2016. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! :)
2016. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!