Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hat éves öcsém beleszeretett...

A hat éves öcsém beleszeretett a barátnőmbe! Hogyan közöljem vele, hogy ez nem helyes?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat rajzol neki, ahányszor átjön HOZZÁM, mindig bejön a szobámba és az ölébe ül. Engem próbál elválasztani Tőle. Már elsős, fel kéne fognia, hogy egy párkapcsolat komoly dolog és nem szép belerondítani a másokéba. Apa azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Ha pedig ennyire zavar, akkor menjünk át a barátnőmhöz. 16/F
2017. jún. 3. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nem szerelmes, csak figyelemre vágyik. Ha nem tetszik ,menjetek el máshová.
2017. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki. Mármint az öcsike. Te meg nem igaz, hogy nem bírsz úgy beszélgetni a csajoddal, hogy az öcsi ott ül az ölében. Nem legyél már ekkora tapló. A kisöcsi csak törődésre vágyik.
2017. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Párkapcsolat komoly dolog. 16 évesen. Nevetnem kell.


És mivel rondít bele a nagyon komoly párkapcsolatodba?

2017. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Éédees pofa!


Ha a barátnődet nem zavarja (gondolom) akkor ne hari.

Ő csak szereti és ilyen pótanyát, pótnővért lát benne.

Szeretetre vágyik, ne tiltsd le

2017. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld kérdező, az 5 éves fiam BELÉM szerelmes! Már az apjának is megmondta, hogy amint meghal, feleségül vesz engem. Szerencsére a férjem nem egy nyomi kis hülye, különben már rég kitette volna a szűrét. :D
2017. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az exem 10 éves öccse dettó, de én elég gyorsan lekoptattam, hagyjon békén, alapból minden szarért beszólt, ami lehet, hogy neki az udvarlást jelentette, de rohadt bunkó dolgokat mondott.
2017. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!