Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szégyenlős ennyire a...

Miért szégyenlős ennyire a kishúgom?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy meztelenül járkáljon a házban, hanem mondjuk egy vékony trikóban meg egy kisebb szoknyában, de nem, neki még ebben a nagy forróságban is egy pulcsiban meg egy farmerban kell lennie. Ez normális egy 13 éves kamasz lánynál?

2017. jún. 5. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert kamasz. Majd kinövi.
2017. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Lehet neki ez a kényelmes vagy nincs kibékülve a testével ezért "takargatja" magát. Serdülő korba elég gyakori a testkép zavar vagy az önbizalomhiány. Kérdezd meg tőle miért csinálja.
2017. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Akár a legjobb haverom :D.

Beszélj vele,miért vesz fel pulcsit ilyen melegben. Vagy majd rájön magától, hogy ez rohadtul nem jó ötlet.

2017. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy csak fázós típus?
2017. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kiskorában elég sokat piszkálták, ennek lehet köze a szégyenlősségéhez?
2017. jún. 5. 17:02
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Kamasz és önbizalomhiányos. Bátorítsátok inkább, a cs**szgetéssel csak rontotok a helyzeten.

4.: könyörgöm, 30 fok van kint, hogy fázna már .... :D

2017. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elégedetlen a testével. Túl kövérnek/sovànynak tartja magát, kicsi a melle stb. Ezt beszéljétek meg mert lehet hogy több van a dolog mögött. Pl bàntjàk az iskolàban valamilyen testi adottsága miatt és ezért szégyelli. Nekem is colt ilyen korszakom. Tinikoromba nagyon csúnyán kipattoggzott a felkarom folyton olyan volt mintha sok kis apró elvakart pattanás lenne rajta + még be is vörösödött ahogy próbàltam őket levakarászni. Kentem mindennel de semmi nem használt. Nagyon szégyelltem és csúnyának tartottam ezért még a legnagyobb forróságban is képes voltam hosszuujjuban járni. Pokol volt de inkább elviseltem minthogy az emberek lássák. Aztán hálisten mára elmúlt. Vagy esetleg arra tudok gondolni hogy ilyen korban a lányok már borotválják a lábukat, karukat ilyesmi. Viszont vannak szülők akik ilyen korban nem engedik még. Nekem is volt egy osztálytársam ő még tesiórákon is kiskabátban ült mert a szülei nem engedték 16 éves koráig hogy leborotválkozzon és cikinek tartotta. Ha esetleg a te szüleid is ilyenek ez is lehet a probléma forrása. Nem tudom pontosan mi de szinte biztos valami testi adottság ami őt kellemetlenül érinti. Beszélj vele
2017. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csak olyan dolgok állnak a háttérben, mint amiről már esett szó az előző kommentekben, viszont nem kizárt hogy akár bántalmazza magát, pl vagdossa magát. Sajnos ez a mai kamaszoknál divatos jelenség.
2017. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
80%
Lehet... vagy ha fiú vagy szegyelli az alakját előtted lehet meg gyerek akar lenni...
2017. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyanezt csinálom.Pulcsiban,és hosszú farmerben vagyok egész nap,mert nem nagyon szeretem mutogatni a külsőmet.Ha látszanak a végtagjaim,akkor úgy érzem,mintha mindenki rajtam röhögne,hogy milyen bénán nézek ki.Meg persze,ha rövid ujjúban lennék,akkor látszana,hogy bántalmaztam önmagam.
2017. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!