Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvér miért szégyenlős a...

Testvér miért szégyenlős a testvére előtt?

Figyelt kérdés

Én simán levetkőzök meztelenre is. Vagy fürdés után is törölközőbe bemegyek a szobába. Ledobom a törölközőt aztán felöltözök. Nem zavar hogy ott van e a hugom. A hugom meg fél ha meglátom...

Nálatok ez hogy megy?


2015. máj. 6. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És te milyen nemű vagy?
2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem termeszetes a szegyenlosseg. Folag ha ellenkezo nemuek a tesok.
2015. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés milyen nemü vagy...

Nekem egy bátyám van,nem vagyok se szégyenlős,se prüd,de mégse meztelenkedek előtte,engem is zavarna,max nadrágban+melltartóban nem zavar ha pl pont hazajön és meglát,de akkor is magamra veszek egy polót és direkt nem vagyok igy előtte.

Ahogy ő se meztelenkedik előttem,max poló nélkül láttam eddig.

2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
17/L.
2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem szégyenlősség, hanem alapvető illem. Senki előtt nem járkálunk meztelenül. Már a kicsi gyereket is ehhez szoktatják rendes családban.
2015. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyémántlány ***** válasza:
Nem hiszem, hogy számít az, hogy a tesód. Ő szégyellősebb típus, értelemszerűen előtted is az. Lehet, hogy csak kamaszodik, (ilyenkor másképp állnak a lányok a testükhöz, kevésbé szeretik nyíltan "mutogatni") de ha kisgyerekként is ilyen volt, akkor el kell fogadni, ez a személyisége része.
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szégyellősség egy természetes reakció kamasz korban. Ne meztelenkedjél a húgod előtt, ha az őt zavarja.
2015. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem illik pucérkodni, még testvér előtt sem.

A szégyenlősség meg természetes, főleg egy lánynál.

2015. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 eves a tesom en 33 es nem oltozunk, vetkozunk egymas elott, sosem vsinaltuk nalunk ez kolcsonosen zavaro es nem fer bele.
2015. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 14/L vagyok van 17 éves bátyám és egy 11 éves öcsém. Az öcsémmel sokáig együtt is fürödtem és most is ha fürdök szeret be jönni beszélgetni (nem a kádba csak a fürdőszobába). A bátyám előtt nem szoktam meztelenkedni a nyári melegben is minimum fehérnemű és ez fordítva is igaz.
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!