Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hagynom kéne? Ez normális?

Hagynom kéne? Ez normális?

Figyelt kérdés
A húgom 15 éves és egy 20 éves cigány pasival találkozgat.. Nem szeretnék beleszólni a dolgaiba de nagyon elvan ájulva tőle a húgom és aggódom, hogy nem lesz jó vége..
2017. jún. 10. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez akkor se tetszene ha nem cigány 20 évessel találkozna. Az egyik felnőtt férfi, a másik most szabadult az általános iskolából. Valami defekt van a csávónál...
2017. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

...de a csajnál is defekt van, hogy miért pont 20 évessel találkozgat! Fura...


Engem kvázi nem érdekelne a származása, ha normális a családja!

2017. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Szülők tudnak róla?
2017. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Konkrétan mi a bajod ezzel?

Szerintem nem kell ebbe beleszólnod. Minden tini átesik pár csalódáson korkülönbségtől és származástól függetlenül, és ettől nem tudod megóvni. Majd megtapasztal mindent, és vagy tanul belőle, vagy nem.

2017. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván az a defektje a csávónak, hogy annyi agya van, mint egy hintalónak...
2017. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szüleim is mondják neki folyamatosan, hogy nem kéne.. de nem tudnak vele mit csinálni. Nagyon önfejű
2017. jún. 10. 20:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem gondoltok abba bele, hogy ezzel az ellenségeskedéssel nagyobb kárt okoztok neki? Neked beleszóltak valaha, hogy kivel randizz?

Ha tiltjátok, akkor befordul, netán titkolózni fog, nem bízik majd bennetek. Ez az élet iskolája, végig kell járni az utat, tapasztalatokat kell gyűjteni ahhoz, hogy felnőtt korában helyesen tudjon dönteni. Én is korainak tartom ehhez, de sajnos el kell fogadni, hogy egyre korábban kezdenek járni és nemi életet élni.

Inkább arról beszélgessetek vele, hogy legalább védekezzenek, hívja el, és otthon legyenek együtt, ne a padon és az árokparton.

Sokkal jobb normál mederbe terelni és elfogadni, mint piszkálni miatta.

Én ismerek olyan lányt, akit mindenkitől féltettek, és 8.-os korában megszült mégis. Ha akarják, úgyis megoldják ha beleszóltok, ha nem.


De azt még mindig nem írtad le, hogy mi a probléma. A kora? Vagy a származása? Netán mindkettő? Egy 16 éves magyar fiút elfogadnátok?

2017. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mint kiderült elég szar társasága van a srácnak és drogozik is. A szüleim erre az információra úgy reagáltak, hogy nem engedik többet találkozni vele.
2017. jún. 10. 21:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Abból, hogy cigány, és 5 évvel idősebb nála, még nem következik semmi rossz. A drogozást csak ráfogtátok, vagy biztosan tudjátok?

Szerintem beszélgess a húgoddal. De ne a tutit akard megmondani neki, hanem kérdezd meg, hogy mit szeret benne, milyen tulajdonságokért találja vonzónak, mit szoktak csinálni együtt? Mondd el őszintén, hogy aggódsz, és mondd el neki, mi ad neked okot az aggodalomra. Beszélgess vele arról is, hogy mi a terve a szexszel és a védekezéssel... Ha csak leszóljátok, annál jobban fog menekülni hozzá.

2017. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jóban voltunk eddig mindent megbeszéltünk. De mióta van neki egy a gyerek, azóta nagyon elszállt magától és nem lehet vele beszélni, tartja magát a saját nézeteihez.. Tudom milyen emberekkel mozog, ismerem az egyik haverjának a nővérét és az mesélt néhány dolgot.
2017. jún. 10. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!