Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez normális? Pcos-t vettek...

Ez normális? Pcos-t vettek észre nálam 17 évesen. MERCFORMINT írtak fel de abba kellett hagynom mert majkarosodas alakult ki tőle.

Figyelt kérdés

Most, 21 éves vagyok és babát tervezünk a párommal olyan fél éve. Rendszertelen menses miatt mentem dokinal. Kiderult hogy pcos vagyok

Tudom emiatt nem jön össze, de egy valamit még sem értek. Ez a betegségem van és mostmar még is rendszeresen 28 napra meg jön késés nélkül és rendesen verzek 5 napig

Akkor ez most mi? beteg vagyok de még is rendes mensesem van?? Viszont a baba eddig nem jött össze

Bár most valamelyik nap bele szúrt a hasamba egy jó 10 percig aztán elmúlt

Majd azóta minden nap vagy reggel vagy este szédülök. Igaz még csak egy napot de késik... Picit most el kezdtem reménykedni.. Igen lehet hogy nem fog össze jönni mert beteg vagyok de valamiért még is reménykedem mert a mensesemmel minden ok csak azt nem értem hogyan?? Akinek volt ilyen kérem segítsen ebben!!



#terhesség #szédülés #PCOS #rendszeres menses
2016. okt. 25. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a vérzésed időben jelentkezik és látszólag minden rendben van, még nem biztos, hogy peteérés is kíséri a ciklusod. Akkor meg máris hiába vársz gyerekre. Kezeltesd a PCOS-t és vegyél igénybe orvosi segítséget a teherbeeséshez. Ez a leggyorsabb út a babához.
2016. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek mindig Megjött időben,napra pontos a menszesze.a baba nem jött össze.Elment orvoshoz.Durva ir és pajzsmirigy alulműködés.
2016. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

PCOS-em van, rendszeres 28 napos mensi mellett. 3 hónapja szedem a Metformint, igyekszem tartani a diétát is... és még sajna azóta se jött össze a baba. (bár most sok külföldre utazás miatt nem is tudunk annyira ráfeküdni)


Sajna lehetséges hogy rendszeres a mensi, de nincs peteérés. :(


Nálam ez volt !

2016. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz érzés. Annyira vágyunk már rá és semmi de nem adom fel egyszer hátha sikerül!! Nekem is anyukának kell lenni boldog anyukának...és hiszem hogy leszek is egy gyönyörű gyermek anyukája!! :)
2016. okt. 26. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok!


Így van, ne add fel ! én is igy vagyok vele! egyszer nekünk is összefog jönni.... és csodálatos kisemberek boldog anyukái leszünk ! :)

2016. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!