Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig kell még elviselni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még elviselni ezt a nem normális barátot? Hagynom kellene hogy végképp mindent tönkre tegyen?

Figyelt kérdés
Immáron 4,5 éve vagyunk együtt a párommal. Két éve kezdődött az egész.. valamiért a legjobb barátjával olyan szinten útáljuk egymást, hogy egy helységbe nem is mernek minket engedni, mert tuti kikaparnám a szemét. Tavaly a 3.év fordulónk előtt, ez a kedves barát, elhívta a páromat kocsmába biliárdozni, és az akkori barátnője, vitte magával a legjobb barátnőjét.. Ez az elmebeteg ember, addig fűzte a páromat, amíg másnap szakítottunk, és össze jött a "legjobb barátnővel". Csak egy éjszakát töltöttek együtt, és max 1 hétig tartott a kapcsolat, de aki volt hasonló helyzetben az tudja, hogy ez is bőven elég, sőtt még sok is. Az évfordulónkat külön ünnepeltünk, majd karácsony előtt vissza talált hozzám, ígért fűt fát, én pedig bedöltem. Szép és jó volt minden, kb 1 évig. A 4.évfordulónkat tervezgettük, amikor a drága barát benyögte az amúgy baromira befolyásolható páromnak, hogy lesz buli a közelbe"Singli parti" mennyen már el vele.. kiakadtam, kiborultam, ha még csak buli lenne.. de ráadásul szingli parti, és pont ezzel az emberrel.. ultimátumot adtam, ha elmegy bulizni, vége. Szemembe mondta, hogy büszkeségből már csak azért is elmegy. Elment. Vége lett. A bulin megismert egy csajt, lefeküdtek, állítólag ennyi volt az egész. 1 hónap mulva, szintén karácson előtt, újra megtalált, még többet ígért, már már a csillagokat, hülye voltam, de még mekkora, gyomrom nem volt az egészhez hogy megint lefeküdt mással, de ez az átkozott szerelem idióta dolgokra képes.. Visszafogadtam, 1 feltétellel.. ha elfelejti ezt a barátot.. lehet zsarolás, vagy szemét dolog, ő akart békülni, akkor neki kell letenni valamit az asztalra.. én úgy voltam vele hogy annyira nem kell újra ez a kapcsolat, hogy ez a szerencsétlen továbbra is az életünk része legyen. Láss csodát, a barát a mai napig jelen van, annyi különbséggel, hogy most 12 hetes terhes vagyok. Itt már nem csak rólam van szó, ha megbolondul megint, nem csak én szívok, hanem a pici is. Ezt pedig nem fogom engedni, még a gyerek apjának sem hogy tönkre tegye a picit csak azért mert ő évente lelép pár hétre. Hozzátenném, ha nincs barát, minden tökéletes. Segítsen valaki, hogy hogy távolítsam el ezt az embert az életünkből, hogy értessem meg a párommal hogy rossz hatással van rá, és a kapcsolatunkra is. Ellenem beszélni, hazugságokat talál ki, és ez a kis buta bedöl neki, és haggya magát befolyásolni. Neki hiába mondom, bár sokszor elismerte már hogy ellenem beszéli, alap esetben letagadja, és azt mondja hogy őt nem lehet befolyásolni, és nem hallgat senkire. Hogyan tovább?? :-/

2014. márc. 13. 12:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
JA és még annyi kimaradt, hogy tudom magamról is hogy én vagyok az idióta amiért mind ezek után kibékültem vele, sőtt gyerekünk lesz. Ezzel tisztába vagyok, így kérek mindenkit az osztást hanyagoljuk. Köszönöm :)
2014. márc. 13. 12:29
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy a pasid is benne van a dologba. Lehet valaki befolyásolható, ha valamit nem akarsz nem teszed meg. Mégis Elment a buliba már csak azért is. akkor miért nem mondja a barátjának, hogy csak azértsem fogsz befolyásolni. az ilyet nyakon tudnám vágni. Te meg sajnos butus vagy, mert hagytad magad.
2014. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom.. :-/ és meg is érdemelné.. volt hogy tőlem is kapott mikor már nagyon felmérgelt. Nem tudja lerázni, nem tudom.. az a baj hogy 10 éve legjobb barátok, állítólag csak ezzel a baráttal érzi jól magát meg stb.. normál esetben nem kérném hogy felejtse el, de komprumiszumot nem tudnak kötni-.-"
2014. márc. 13. 12:41
 4/22 anonim ***** válasza:
Mondd a párodnak válasszon vagy te,vagy a barát!!Ha mégis csavarog a baráttal, ne bocsáss meg neki, még akkor sem, ha terhes vagy!Látja, hogy engedékeny vagy és azért megengedi magának.Megcsalt 2 lánnyal és te simán visszafogadtad, hàt azért ilyen!
2014. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Baker..remélem azért te velem ellentétbe tökéletes ember vagy :)

Amúgy nem csalt meg, nem voltunk együtt. Nekem is volt más. Annyi különbséggel ha miatta nem szakítunk, én nem keresem másnál a boldogságot.

2014. márc. 13. 13:15
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Itt te vagy a hibás a mostani helyzetért. Nem csak az első,de a második ilyen után is képes voltál visszafogadni azt a szemetet,s pláne teherbe is estél. Ő nem szeret téged, ha ezeket képes volt megtenni.Az ilyen dolgokra a befolyásolhatóság NEM mentség. Ne a havert akard eltávolítani, hanem a párod.Nem fog megváltozni, tönkreteszi a te és a kicsi életét is vele együtt, a haver csak egy ürügy!!
2014. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez nem így van.. ha nincs a barát egy évig, akkor egy évig semmi probléma. De eddig kb mindenki csak azzal foglalkozik hogy én vagyok az idióta, holott.. ha másért nem, ezért a gyerekér megérte minden szenvedés!!! Látom sok anya nincs itt körülöttem, mert egy anya nem így válaszol. A kioktatásra nem vagyok kíváncsi. Megmondtam, nem? Én idióta vagyok ti meg értetlenek.
2014. márc. 13. 13:30
 8/22 anonim ***** válasza:
ezek a barátod döntése volt nem a barátjáé. ha valaki szeret valakit akkor a pápa is mondhatja neki hogy szakits vele és gyere össze mással akkor sme fog, ha te ezekütán mg gyereket is vállalsz töle arra már nem tudok mit mondani..... A baarátod egyértelműen nem szeret téged.:( Sajnos nem sok esély van rá hogy normális családmodellben nöjjön fel az a gyerek a saját apja melett. Vagy lehet ha elnézed neki a kis kilengéseit. de nem hiszem hogy te valaha boldog leszel ebben a kapscolatban és ez ne a barát jelenlétén fog mulni.....
2014. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Amióta kibékültünk igen is boldogok vagyunk, a babának is jobban örül szinte mint én. Nem az volt a kérdés hogy szeret-e, mert ti nem látjátok amit én és nem élitek át, így csak a sötétben tudtok tapogatni, és vakon kijelenteni hogy nem szeret... én is lefeküdtem mással, akkor én se szeretem? Mondjátok meg helyettünk létszíves hogy mennyire szeretjük egymást, mert mi nem tudjuk :)
2014. márc. 13. 13:46
 10/22 A kérdező kommentje:
De ha most azt írtam volna ki hogy a viharos kapcsolat miatt el vetetem a gyereket, akkor meg az miatt jönnének a támadások :D Röhelyes amit pár ember itt művel. TI sem vagytok tökéletesek, nem véletlen van itt mindenki név nélkül regisztrálva. ;)
2014. márc. 13. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!