Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez nem normális viselkedés! Hagynom kellene? Esetleg mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel, rengeteget találkoztunk, beszélgettünk, ismerkedtünk mentünk helyekre.

Megtörtént közöttünk a szex, szerintem nem az időtől függ hogy mikor fekszek le valakitől, hanem az hogy mennyire ismerjük egymást, bár szerintem ebbe pont jól beleválasztottam.

Nem vagyok az a hirtelen felindulásból szexelő ember, viszont ő nagyon megfogott.

Vasárnap hajnalban történt meg a dolog.

Nagyon élveztük, nagyon jó volt éreztem hogy neki is.

Viszont délután találkozni akartam vele, és azt mondta neki most nem alkalmas, aztán este mondta hogy megy a munkahelyéhez (autó festő) menjek oda ha akarok este 10 volt, mondtam hogy az nekem már késő, de ide jöhet a lakáshoz kimegyek hozzá.

Arra már nem volt hajlandó.

Azt mondta talán ma összefutunk, fel is hívtam fél 8 kor, kérdeztem hogy összefutunk-e, azt mondta hogy majd ír, édesanyját vitte vásárolni.

Már fél 11 úgy érzem várhatom én őt hiába.

Úgy érzem meg kapta azt amit akart, vagy nem akart oly mindegy, de már nem vagyok számára érdekes, vagy könnyű vérűnek gondol (pedig nem vagyok az viszont sajnálom hogy megkívántuk egymást, de ehhez ő is kellett).

Nem tudom hogy írjak-e rá hogy erre jön-e vagy se, esetleg kérdezzek rá kerek perec mi váltotta ki belőle ezt a 360 fokos fordulatot.Nagyon rosszul esik nekem. Nagyon megbántam ami történt, addig olyan szép és jó volt minden.


2015. aug. 10. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy csak szexet akar. Ne keresd, ha akar valamit, bizonyítson ő.
2015. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen már úgysem tudsz változtatni.

Ne írj neki! a magától nem keres, úgyis hiába.

2015. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

így van, kopj le, ne keresd egyáltalán


majd előkerül megint ha feláll a fa...sza


de akkor oszd ki rendesen és mondd meg neki hogy ilyet nem játszol és ne feküdj vele megint össze


húznod kell az agyát hogy értékeljen különben csak egy baszóka leszel akit időnként előszed a talonból és utána kihajít a kukába

2015. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tartott ez az ismerkedős sztori?

Ha nem sokáig és megkapott, akkor elég valószínű, hogy csak szexet akart. Vagy valamin elgondolkodott ezek után és menekülőre fogta.

2015. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
360 fokos fordulat? Az egy teljes kör, te liba... talán ezért nem keres, buta vagy és könnyen kapható.
2015. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D :D 180 Teeeeeeeeeeee :D
2015. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na és ha tényleg közbejött neki pár zsúfoltabb nap?


Hamarosan úgyis kiderül.

2015. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok! Abban a pillanatban ahogy elküldtem a kérdésemet üzenetet kaptam tőle hogy haza ért és hogy el jöjjön-e lakáshoz rá 8 percre már itt is volt és körülbelül 20 perce ment haza. Eddig beszélvettünk.

Nagyon jól éreztem magam vele és beszéltünk is komolyabb dolgokról. Mikor meg jött meg sem pusziltam majd 5 perc múlva magához húzott meg akart csókolni én viszont el fordítottam a fejem és kérdezte miért nem csókolom meg. Mondtam mert meg változott úgy érzem. Mondta akkor aggódjak ha 2 napig nem ír vagy akkor nem akart volna találkozni. Kérdezte hogy érzek most hogy meg történt a dolog?! Mondtam sehogy de le vágta hogy hazudom és ráadásul rosszul. Mondta hogy én változtam meg mert az érzelmi szintem lecsökkent mondtam erre hogy felfelé inkább azt kérdezte érzek-e iránta valamit? mondtam talán igen mert érzelmek nélkül csak egyes nők tudnak szexbe bele menni. De mondtam hogy nem fontos viszont mondta hogy fontos mert ha úgy van hogy ő nem tud belém szeretni mert neki még ilyen hamar nem megy akkor nem akarja össze törni a szívem. Természetesen ez nagyon korrekt tőle szerintem. Köszönöm a válaszokat és azt is hogy nem hordtatok le mindenfélének.

2015. aug. 11. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg vesztésre játszol.


Azt mondja hogy érzelmileg lecsökkentél erre te azt mondod hogy inkább növekedtek az érzelmeid ??

Jó hogy nem biztosítod róla hogy azonnal hozzá mennél feleségül csak egy szavába kerül.


Ő meg mártírkodik hogy nehogy össze törje a kis szivedet mert ő még nem szeret téged eléggé és te erre azt mondod hogy milyen korrekt ??


Nem hiszem hogy ilyen kevés idő alatt ennél bárki is többet tudott volna rontani egy kapcsolaton.

A csávó kb. olyan szinten a nyeregben érezheti magát hogy bármit megteheted veled.


Részedről valami hasonló mondatoknak kellett volna elhangzani:


Mi a fenét vártál tőlem ha leszarnak hogy szerelmes leszek beléd vagy mi a franc ? Persze hogy lecsökkentek az érzelmeim és legjobb úton haladok a felé hogy meg is szűnjenek.

Már megkaptad amit akartál úgyhogy nyugodtan elhúzhatod a csíkot és felejtsd el örökre mert soha nem fog megismétlődni.


És ehhez hasonlók.

És akkor a küszöb alatt mászna vissza és esedezve kérne bocsánatot hogy nem tudott előbb jönni mert te vagy a legfontosabb számára.


Ehelyett amit te intéztél az a jövőre nézve úgy fog kinézni hogy te keresed állandóan ő meg nagy kegyesen vissza utasít és majd amikor kedve szottyan akkor gondol egyet és össze ugrik veled dugni még egyet aztán keres valaki mást akit értékesebbnek gondol.

2015. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta is ismerkedtek?
2015. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!