Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremet szeretik engem...

A testvéremet szeretik engem nem? (a többi alul)

Figyelt kérdés
A testvéremet szereti mindenki de engem senki.ő14l én12f születésem ota igy van.pl ő az én dolgaimat összetöri semmi baj de ha én hozzá nyulok az övéhez itt a világ vége.Ez csak egy dolog a több miliárdból. Ez engem idegileg kikészített. Mit tegyek?

2017. jún. 20. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz, a családod meg sem érdemel téged. Viszont nem tudsz mit tenni, mert az ő érzéseiket nem lehet befolyásolni. Nem ijesztgetni akarlak, de ez nem igazán szokott változni, főleg, ha eddig fajul. Tudom, az anyám a mai napig is így van, mint te. Amit tehetsz, hogy te majd nem ilyen szülő leszel, és megmutatod nekik annak idején, hogy kell gyereket nevelni kivételezés nélkül.
2017. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen családokkal szokták végleg megszakítani a kapcsolatot.

Persze az talán még rosszabb és sokkal gyakoribb, hogy pont így van, de nem vallja be senki, sőt idegesen cáfolják, ha felmerül és kifelé eljátszák a mintaszülőket és mintatestvéreket.

2017. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2017. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A büdös retek kvaanyjat az ilyen szuloknek!!!!! Minek vallal az ilyen gyereket?? Mar bocsanat az oszintesegemert..de eg felhaborito..elrontjak a gyerek lelkivilagat..

Szrd le oket kedves kerdezo,18 leszel pedig azon legyel,hogy mihamarabb el tudd latni magad! Mindenki kapja azt amit megerdemel te se legyel veluk kedvesebb! Puszi

18/L

2017. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon kamu szaga van ennek a kérdésnek.

Abszolút nem életszerű. Andersen, vagy Grimm megnyalná érte a lúdtollát. :-)

2017. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha en a novered/rokonod lennek befogadnalak az biztos, hat milyen dolog ez. Ha ez tenyleg igaz, elobb utobb ha nagykoru leszel ugyis megszakitod veluk a kapcsolatot.

21/L

2017. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15-ös sajnos nem kamu mivel vannak ilyen nem szülőnek nevezném személyek !Egyik ismerősöm van igy fiú és sajnàlom is mivel az anyja gyerekkoràtol kezdve le sem szarta és még ez enyhe kifejezés és a többi testvérét meg szereti és őt nem szeretik !A szülinapjàra nem csinàlt tortàt meg is mondta neki az anyja akkor sajnàltam meg mivel nem tehet róla hogy ilyen szülei vannak!
2017. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mor -san válasza:
Próbálj meg nem konfliktusba keveredni velük, ha ez megy akkor maganyosan tudsz sokat tanulni es amikor mar megteheted hagyd el minnel elobb a hazat! Sok szerencset...!
2017. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!