Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális hogy a testvéremet...

Normális hogy a testvéremet jobban szeretik a szüleim?

Figyelt kérdés

Folyton őt dícsérik, ha 5-öst kap ő a jó gyerek (15).

Engem folyton lenéznek, megbántanak, és a jó jegyeim cseppet sem érdeklik őket. Hétvégente nem járhatok el sehova, pedig jó lenne egy kicsit a barátokkal. Testvérem folyton eljár otthonról és a tenyerükön hordozzák. Folyton kiabálnak velem. Nem bírom már. Multkor csak egy új nadrágot kértem mert a régi kiszakadt de nem kaptan. Másnap hugom kapott egy újat holott neki 3 is van ami még tök új... Nem bírom!!! Költözzek el?? Saját keresetem nincs

még :Sss mit tegyek?


17/L


2014. márc. 17. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ő a kisebb, ezért őt jobban szeretik.


" Költözzek el?? Saját keresetem nincs "

hát így nem nagyon kivitelezhető a dolog.

2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Általában azt támogatják jobban, akinek nagyobb szüksége van rá. Lehet, hogy azért dícsérik, ha jó jegyet hoz, mert tőle az nagyobb dolognak számít, illetve így motíválják. Kérdezd meg a szüleidtől, hogy miért a kettős mérce.
2014. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem normalis hogy jobban szeretik de sajnos sok pelda van ilyenre.
2014. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez sajnos gyakori, de egyáltalán nem normális viselkedés egyes szülőknél. És nem, erre nincs semmilyen mentségük. De sajnállak. :(
2014. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
97%
Hogy melyikőtöket szeretik jobban az egy dolog, de hogy ilyen szinten kivételezzenek vele az szerintem nem normális. Próbáld megbeszélni a szüleiddel, hogy nem-e állnának hozzád másképpen, mert ez téged nagyon bánt. Bár ha már valaki így viselkedik, annál nem hiszem, hogy ez bármit is fog érni, de egy próbát megér.:)
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!