Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy szoktassam le erről a...

Hogy szoktassam le erről a nővéremet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a laptopomon és a telefonomban akar turkálni, mert egyszer lebuktatott, és azóta az okoz neki örömöt, ha anyuék lecseszek engem.


Most is jövök haza, látom, villog a laptopom, mikor határozottan emlékszem rá, hogy kikapcsoltam az este.

Amikor beléptem, akkor pedig kiírta, hogy téves jelszó, az akksi pedig 8%-on volt (este töltöttem is, szóval...)


Ez már nem az első eset, csak legelőször apura lett fogva, hogy ő akart megnézni valamit.


Hogy szoktassam le erről? Mert már nagyon idegesít, ha valamit meg akar nézni, szóljon, nincs titkolni valóm.


Csak mondjuk érdekes, mert mikor a ruhája sarka az ágyán 1 cm-rel odébb van, már jön is, hogy mit képzelek magamról, mit turkálok nála.


(24 éves, szóval kinőni nem fogja)


2017. jún. 27. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%

Semmit. Minden legyen jelszavazva, és akkor előbb-utóbb megunja, hiszen semmire nem megy azzal, hogy kutakodni akar. Bosszantani akar, így ne mutasd felé, hogy ez téged zavar, esetleg vidd magaddal a laptopot.


És : Keress a neten egy rendőrségi idézés sablon levelet, írd át. Legyen az a szövege, hogy feljelentetted levéltitok, valamint magánszféra megsértése miatt. Add postára a szomszédos városban, és mikor már kellően beijedt, mond meg, hogy te írtad, de ez lesz a következő lépésed. (Szépen szerkeszd meg, pecséttel, mindennel)

2017. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt mondod, hogy nincsen titkod elötte, akkor egyszerüen mond meg neki, hogy gusztustalan, hogy felnött emberként ezt csinálja. Add a kezébe a laptopot jelszó nélkül, és mond meg neki, hogy itt van hajrá most nézegess a laptopot és ne a hátad mögött...
2017. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs titkolnivalód akkor hogy tudott lebuktatni mégis?

Mindenesetre jelszavazz le mindent. Mást nem tudsz csinálni.

2017. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


3: azóta az eset óta nincs mit titkolnom, rosszul fogalmaztam.

2017. jún. 27. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes amit írt annak az első fele jól hangzik. Csak ciki, ha vinni akarod a laptopot és le van merülve ugye bár...


De tényleg, jelszavazd le, aztán kész.

2017. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezhetem mivel buktatott le? Most lehet azt mondani hogy semmi közöm hozzá - ami igaz is- de kiváncsi vagyok a történetetek elejére. Az hogy jelszóval védd a dolgaidat, jó ötlet.
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%

Amit az egyik válaszoló írt: add oda neki a laptopodat és ha annyira édrekli valami nézze meg elötted. Ugyanígy a telefonoddal.

Vagy kérd meg, hogy ne csinálja, esetleg szólj a szüleidnek.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy mivel buktatott le! Amúgy hány éves vagy?

2017. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Debizson25 válasza:
Probáltad már eldugni tőle. vagy valahogy prankeld meg valahol láttam olyan programot ami pl. ha meg nyitod googlt akkor a jegyzettömböt hozza elő
2017. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem titkos a sztori, felvállalom, ahogy a következményeket is vállaltam.


Házibuliba voltam hivatalos, koccintottunk egy pohár vörösborral, meg vízipipáztunk, le lettek fényképezve a pillanatok, tesóm megtalálta a képeket, megmutatta anyunak és jött a fejmosás.


16 éves vagyok.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2017. jún. 27. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Ketten vagytok.


Nem telik két külön gépre?

Akkor mindegyőtök a maga gépén turkálhat.

Jelszóval védve.

Nekünk mindegyikünknek saját gépe van.

Nem piszkáljuk a másikét.

A párom eleve számítástechnikus.

Tiszteletben tartjuk egymás gépét.

Nem nyulkálunk bele egymáséiba.

2017. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!