Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan találhatnám meg a nővérem?

Hogyan találhatnám meg a nővérem?

Figyelt kérdés
Féltestvérek vagyunk.A nővérem már novemberben 32 éves lesz és 13 éves kora óta az apjával lakik. Bár már nem mert az apjával is összekapott valami miatt. 19 éve anya és a tesóm apja között megromlottak a dolgok úgyértem a házasságukban és válás lett a vége. És ugye dönteni kellett hogy kivel maradjon a tesóm. És igaz volt egy bírósági ügye tesóm apjának, de anyára meg ráfogták, hogy verte a tesómat meg stb. A tesómat pedig drága cuccokkal rávették, hogy mondja ő is ezt és így az apjának ítélték. :( Tudom a nővérem nevét, születési idejét,helyét meg ilyeneket meg van a születési anyakönyvi kivonata meg az elsőáldozási levele is bár szerintem a elsőáldozási levéllel nem sokra megyek. Nem szeretném nyilvánosan mert mondták már hogy keressük meg a Keresem a családommal (ami a rtl-en ment). Meg az a helyzet, hogy én még nem vagyok 18 így hivatalosabb dolgokat nem nagyon tudnák intézni. De anya velem van ő is szeretné megtalálni. Már néztem online tudakozóban és facebookon is kerestem, írtam is egy pár vele azonos nevű embernek, de valaki nem is írt vissza valaki meg írt, de állítása szerint nem ő az.Nagyon szeretném megtalálni, de nem tudom hogy mit kéne tennem vagy milyen nyomon kellene elindulnom.Ha ő nem szeretne velem beszélni/találkozni akkor megértem de szeretném megtalálni meg tudni, hogy mi van velemeg hogy van. Elgondolkodtam már azon is, hogy lehet hogy már nagynéni vagyok.Igaz csak féltestvérem, de akkor is. Én 13/L vagyok.

2017. júl. 1. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Facebookon keress rá a nevére én féltesómat úgy találtam meg azóta is napi szinten beszélünk
2017. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látom te is elolvastad amit a kérdező írt...
2017. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az apjat nem tudod megkeresni? Lehet o sem tud semmit, de vmi baratjat csak ismeri es egy esetleges barat talan tudna segiteni
2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kekkh 3500 forintért megkeresi neked, de az ügyintézéshez kell egy felnőtt
2017. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 válaszoló!: Az apjat azt nem tudom mert igazabol ot nem is ismerem meg anya mondta hogy hallotta valakitol hogy hajlektalan lett igy ha az apjat akarnam nehez dolgom lenne.


4.válaszoló: Akkor lehet hozzajuk fogok fordulni. Koszi


Azért meg varom a valaszokat

2017. júl. 1. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem találod Facebookon, mert házas és új neve van.
2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen gondolkodtam már ezen is.
2017. júl. 1. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

A következő hivatal nyújt segítséget, amennyiben meg tudod adni keresett hozzátartozó személyi adatait:


Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala

1094 Budapest, Balázs Béla utca 35.

1450 Budapest, Pf.: 81.

E-mail: nyilvantarto.hivatal@mail.ahiv.hu Tel.: 06(1) 455-6700

Fax.: 06(1) 455-6875

Ügyfélszolgálat: 06-1-455-67-70


[link]

2017. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kiemeled már harmadszorra a kérdést, de annyit sem írsz, hogy a 8-as válaszoló, aki vette a fáradságot és megkereste neked, hová fordulj, ott sikerrel jártál-e. Én nem tudnék ilyen ... lenni. Akkor keresd meg te magad, vagy anyud, és ne emeld ki a kérdést sokadszorra, ha két szót nem tudsz írni. Nem én vagyok a 8-as másik felhasználói fiókból, csak bennem van egy kis empátia. Nálad ez úgy látom, hiányzik.

További no comment. Sok sikert a kereséshez!

2017. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megházasodott es templomi esküvője volt, azt rávezetik a keresztlevelére. A keresztelés helye szerinti plébánián próbálkozz. Bár nem biztos, hogy kiadják, de hátha. Ha új neve van, onnan kiderül.
2017. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!