Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagy szemétség, ha nem megyek...

Nagy szemétség, ha nem megyek el a nővérem diplomaosztójára, ahol az egész család ott lesz?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire fontos lenne elmenni?

Össze is vesztünk, nincs is mit felvennem. Utána lenne egy családi összejövetel.

Nem érezném jól magam, félek ha nem megyek utána kibeszél a család, megint én lennék a rossz stb.


2017. jún. 30. 10:22
1 2
 1/19 jafnrétti ***** válasza:
91%
Szerintem illene, azért ez mégis egy fontos dolog a számára valószínűleg. Az enyémre sajnos az én testvérem nem tudott eljönni, mert dolgozott, és nem tudták elengedni, pedig nagyon szeretett volna jönni. El nem tudom képzelni, hogy két, normális viszonyban lévő testvér esetében ez kérdéses legyen. Főleg, ha első diploma, és nem a sokadikat kapja éppen.
2017. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem menj el, üld végig, gratulálj.Ha utána nem mész az összejövetelre,akkor nem. De menj el, biztosan rosszul esne neki, ha nem mennél el.

Egyébként amin összevesztetek számít?Később emlékezni fogtok rá min vesztetek össze?

Kétlem, de arra igen, hogy el sem mentél a diplomaosztójára..Ez nagy teljesítmény, büszke lehet rá, menj el.

2017. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne mennél el? Nem kell különleges ruha.

De hát ha nem vagytok jóban és nem tartjátok a kapcsolatot, akkor ne menj.

2017. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Az tulzás hogy szemétség,de azért illene ott lenned.főleg ha az egész család ott lesz.es a tesódnak is jol esne.

De mi ezzel a gondod?

2017. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Illő lenne ott lenni.... Ha nem macinacit és lyukas pólót veszel fel, megfelelően leszel öltözve
2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Illik elmenni. Én is utálok kiöltözni, de egy elegánsabb ingbe nem hal bele az ember, én is megtettem a bátyámén, pedig ott még 2-3 óráig állni is kellett, mert nem volt annyi ülőhely és utazni kellett hozzá 3 órát. Most is eljön az enyémre, ami megjegyzem számomra ugyanolyan szenvedés, mert van egy enyhe szociűlis fóbiám, utálok az emeberek elött elmenni, kiötlözni meg pláne, de a szüleim szeretnék megnézni, ahogy fényképezni, szóval nem teszem meg, h nem megyek el a sajátomra
2017. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Alap hogy a tesóm diplomaosztójára elmegyek.
2017. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem az, én egyáltalán nem vártam el senkitől hogy eljöjjön
2017. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Illő elmenni , gondolom jól esne neki ,egy normális ruha már megteszi.ne keres kifogásokat .
2017. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

6-os!

Anyukád is inkább megdobhatna egy helyesírási szótárral ahelyett, hogy ilyeneket mond! Miért ne lenne szabad elmenni?


Kérdező! Menj el! A testvéred biztos örülne neki! Nem kell kisestélyiben menni!

2017. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!