Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Aggódom a meleg testvérem...

Aggódom a meleg testvérem egészségéért mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek hogy hiv pozitív lesz vagy baja lesz a végbelének. Most lehet azt mondani,hogy hülye vagyok de rendesen szorongok tőle hogy beteg lesz. Most mit csináljak?
2017. júl. 22. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Csapd fel az internetet és tájékozódj kicsit.
2017. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Van okod arra, hogy ezt feltételezd? Nyilván megtanult felelős szexuális életet élni.
2017. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem próbáld meg jobban titkolni a homofóbiádat.
2017. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már utánaolvastam, és elszomorító, hogy mennyi meleg félrelép és ezáltal a testvérem is elkaphat valamit.Az anál is veszélyes gyakori űzés esetén.
2017. júl. 22. 17:45
 5/25 A kérdező kommentje:
3. Már nem azért de én szeretem a tesómat, és azt akarom,hogy boldog legyen. De nem akarom hogy beteg legyen.
2017. júl. 22. 17:46
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Tájékozódj még egy kicsit.

Csak azért, mert valaki meleg, nem lép félre többször.

2017. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha ezt akarod, akkor főleg őelőtte titkold jobban. De sokkal-sokkal jobban.
2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A kapcsolataiból és abból indultam ki amiket olvasok. Már mondtam neki is az aggodalmaimat, nem vele van a baj ő hűséges,rendes de akikkel eddig együtt járt nagyrészt nem ilyenek.
2017. júl. 22. 17:52
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem tudja, mit kockáztat. Meg a hetero kapcsolatban is kifoghatna egy kis ribizlit, és az is hozhatna neki betegséget.

A fő, hogy tudja, hogy szereted, és aggódsz érte, de ne akarj neki dirigálni, mert az csak elrontja a bizalmat közöttetek.

2017. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott is előfordulhat. De itt több férfiról volt szó akik nagyon durva szexuális életet éltek, úgy hogy a tesómnak komoly kapcsolatot, ígérgettek. Még a tesóm is úgy véli,hogy nehéz normális meleg partnert találni. Mert sok a hazug, aki több férfival van.
2017. júl. 22. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!