Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Parom ikertestvere miert...

Parom ikertestvere miert ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Paromnak egypetelyu ikre nagyon csunyan banik velem!Ha talalkozunk, nincs olyan pillanata, hogy ne szoljon be!Foleg ha ittas..Minden budos k vagyok, meg meg sorolhatnam milyen szavakkal illet..De mar odaig fajult a szitu, hogy a testverenek azt irta, hogy elkap engem, es szetveri a fejemet!Mar ultimatumot is adtam paromnak, hogy ezek utan ne nyalizzon neki, es ne keresse a tarsasagat se!Az osszes testverenek elfogadta a baratnojet, csak engem nem!Nagyon faj, mert en mindent megprobaltam, hogy joban legyunk!Parom is allandoan nyalja a segget, az meg nem is viszonozza!Akkor vagyunk csak jok, ha kell neki valami!Nagyon gyerekesen gondolkodik, besokaltam mar!Egyebkent az sem segit a helyzetunkon, hogy a kedves edesanyjuk, egy buta, tanulatlan roma asszony sem a jot latja bennem..Az is a szemembe nyal, a hatam mogott meg kop..Mondjuk neki egyik leendo menye sem volt jo, a fiuk elmondasa szerint!Eltudom kepzelni, hogy az meg plussz adja ala a lovat..Nagyon sanyaru gyerekkoruk volt..Rosszul bantak veluk a szulok..Alkoholizmus, napi agresszio stb..Kedves parom is agressziv termeszetu..Szeretnem, hogy kiszakadjon vegleg ebbol a kozegbol..Vagy hagyjam az egeszet??Mit tanacsoltok??Total ketsegbe vagyok mar esve!

2017. júl. 24. 19:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Te konkrétan keresed a bajt magadnak.

Bementél egy ilyen zűrös családba, aztán meg rinyálsz.

Nem is értem mit vársz tőlünk, mikor te magad tetted a nyakad a kés alá.

2017. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de térj észhez! Ha a párod a testvére mellé áll egy ilyen helyzetben, ahelyett hogy kikérné magának a hangnemet és a tartalmat, amit veled szemben megenged magának az ikertestvére, akkor érdemes elgondolkodni azon, miért vagy ezzel az emberrel. Ha az én testvérem viselkedne így a párommal, hát én biztosan helyreraknám, és ha nem fejezi be ezt mindenkorra, megszakítanám vele a kapcsolatot.

22N

2017. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem a csaladjat valasztottam, hanem ot!Nem az volt a kerdes, hogy mit kellett volna tennem, hanem, hogy mit tegyek??Elvarhatom azt, hogy ne tartsa a kapcsolatot ilyen emberekkel??Apukammal beszelgettem errol, es neki az a meglatasa, hogy neki mondani sem kellene, hogy ne alljon szoba a testverevel, ha az igy bant volna anyukammal!De valahogy en is igy gondolkozok..Lehet a testver az testver, parod meg lehet szaz, de ha en soha nem bantottam a kedves testvert, akkor ez valahogy elvarhato lenne..szerintem
2017. júl. 24. 19:47
 4/24 A kérdező kommentje:
Megvedett, de ma mar ugyanugy nyalizott neki, mintha mise tortent volna..Egyutt elunk egyebkent, es lattam, hogy facen irt neki...
2017. júl. 24. 19:49
 5/24 A kérdező kommentje:

Uzenete a kedves testvernek rolam:


"Szpjál le azzal a doggel együtt még szájba verem ugyis várjál cdak gci"


Egy rovid bemasolas

2017. júl. 24. 19:55
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha valakit elfogadsz, a családját is elfogadod. Nem várhatod el, hogy megszakítsa velük a kapcsolatot, mivel neki egyszerűen ez a normális közeg, nem érti a problémát, mert ebben nőtt fel.

Egyébként a "szétverem a fejed"-résznél már erősen gyanakodtam, hogy roma családról van szó 😂😂 ez annyira tipikus dumája a cigóknak és ők nem változnak. Azt írod, a pasid is agresszív. Lépj le, amíg nem késő. Eddig még talán nem ütött meg - de mi a garancia, hogy később sem fog? Akit szeretünk, azzal szemben az agresszió SEMMILYEN formája nem megengedett. Nemcsak a fizikai terror, de a verbális sem, fenyegetések meg pláne.

2017. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted, hogy mit tanácsolunk. Totális szakítás, költözés, telefonszám-változtatás.
2017. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy velejéig romlott család, pároddal testvérével és anyjával együtt.


Hogy a pics@ba nem veszed észre.


És te még be is jársz ezek közé.


Hogy mit tegyél?


Menekülj, amíg nem késő, de az is lehet, hogy neked már harangoztak.

2017. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Bármilyen hihetetlen szerintem tetszel neki és azért ír ilyeneket mert rettentően haragszik a testvérére hogy ő van veled. Amiket irogat azt meg mind a testvérének szánja.
2017. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy így próbál neked udvarolni, csak te nem veszed észre. Lehet kicsit kedvesebb lennél vele, mindjárt másképp viszonyulna hozzád és máris a kedvenc gádzsia szerint kezelne és elhalmozna az ő ősi vad szenvedélyével.

Próba, szerencse, mit veszíthetsz? Ettől már rosszabb úgysem lehet.

2017. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!