Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nem akar kórházba...

A húgom nem akar kórházba menni! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

17 éves. Ma reggel óta fáj a hasa, reggel még nem annyira de akkor is láttam rajta, azt hittem meg fog jönni neki. De mostanra teljesen ki van, csak összekuporodva fekszik a szobájában, ment a hasa is és szédült. Mondtam neki hogy beviszem a kórházba de azt mondja nem fogja ott tölteni az estét a semmiért. Tiszta bolond látom hogy nagyon fáj neki, de nem tudom berángatni. Lehet valami komolyabb baja van. Már felállni se tud. Mi van ha vakél vagy valami súlyos? Olyan makacs, ha baja lesz az az én hibám lesz és abba belehalok. Apa messze él tőlünk régóta, anya meg nincs itthon hétvégéig, gyakran itthon maradunk, de most elég nagy baj van viszont el sem tudom érni. Mit csináljak? Hívjak hozzá mentőt? És ha velük se hajlandó elmenni? Vagy mi lehet vele? Hogy vegyem rá hogy bevigyem? Már itt kérek tanácsot, hátha tudjátok mit tudok tenni.

19/F


2017. júl. 27. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Hívj mentőt! Ha nem tud felállni, úgyse tudnád bevinni.
2017. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Hívj mentőt. Ha velük sem akar elmenni, majd ők kérnek rendőri segítséget és beteszik a mentőbe, ha tetszik neki, ha nem. (amennyiben szükséges ellátni)
2017. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
en is kihivnam a mentot a helyedben. mellesleg respect,nagyon jo testver vagy! :)
2017. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Megjött neki? Vagy most kellene? Akkor sajnos normális a szédülés és a hasmenés is. Vett be gyógyszert? Milyen jellegű a fájdalom? Egyébként nem lehet vakbél hasmenéssel, az székrekedéssel jár és lázzal. Jobbulást neki
2017. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
mondd hogy van wifi ott, egybol menne:D
2017. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Hívd a mentőket, csak nem biztos, hogy segítséget is kapsz... :(

Legutóbb, amikor sugárban hánytam és olyan epegörcsöm volt, hogy fél órán keresztül összegörnyedve, kínlódva hemperegtem az ágyban, a férjem tett egy kísérletet arra, hogy kihívja a mentőket...

a központos közölte vele, hogy ezzel az ügyeletet hívja, az ügyeletes k.va meg, hogy adjon be egy nospát, és rá.bazta a telefont.

Köszi. Még jó, hogy nem sokkal rá elmúlt.


Anyádat próbáltad már hívni? Hátha ő tud hatni rá.

2017. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
ügyelet?
2017. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Hogy van a húgod? Hivtál mentőt?
2017. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés nélkül hívd a mentőt. Ha valakihez meg nem akar kimenni az ügyelet, nálunk elég csak annyit mondani, hogy ha nagy baj van, az lesz a legkissebb baja, ha beperelem. Nagyon szemetek, kb senkihez nem akarnak kimenni, pedig az lenne a dolguk. Jó múltkor, a lányom fetrengett nagy görcsökben, csak jajgatni tudott, semmi mást sem. A felhívtam az ügyeletet, hogy jöjjön ki, csináljon vele valamit. Azt mondta, vigyem be. Jó vicc. A lányom nagyobb, mint én vagyok, és eléggé kicsi vagyok, míg ő magasabb, támogatni tudtam volna max, ha lábra tudtam volna állítani, kocsink nincs, ráadásul volt még otthon egy csecsemő, akit nem tudtam volna kire hagyni, mert az apjuk dolgozott. Kocsink nincs. Mondtam neki, hogy jobban teszi, ha azonnal kocsiba vágja magát, és kijön hozzánk, mert a gatyáját is leperelem róla, ha baja lesz a lányomnak. Így jönnek ki csak sajnos. Miközben már egy gyerekről hallottam, aki meghalt a lustaságuk miatt.
2017. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi a kisregényért, de nagyon mérges vagyok az ügyeletesekre. Regélem a testvéred jobban van már azóta. Majd írd meg, mi volt a baj.
2017. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!