Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki először kerül be öngyilkos...

Aki először kerül be öngyilkos kisérlettel kórházba, azzal hogy bánnak bent? Milyenek hozzájuk, bunkók? Mondjuk aki ugrani akar, de nem bírja megtenni és lekaparják a magaslatról valahogy.

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, nem akarom kinyírni magam (bár nem mintha sok értelme volna az életemnek, de még nincs szándékom), csak elgondolkoztam ezen.

2016. márc. 22. 18:00
 1/3 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Kifizettetik vele a lekaparási díjat (tűzoltók munkadíja), és pszichiátriára küldik.
2016. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó és a pszichiátrián milyenek az emberrl? Bunkók? Ugyan úgy lekezelőek mondjuk a nővérek, mint más osztályokon? (Tisztelet a kivételnek!)
2016. márc. 22. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én érvágással kerültem pszichiátriára.


és nem a 14 éves kislányos "körzővel kapirgálom a csuklóm" fajtára kell gondolni.

Borotvapengével jó 3-4 cm mélyen hosszában az egész alkaromon.

És hát nem jött össze.


utána bevittek pszichiátriára.

ez csak egy tapasztalat,lehet máshol másmilyenek az ápolók,de nálam nem voltak kimondottan bunkók.

Közönyösek,érdektelenek voltak.


Egyedül a műtőben volt egy orvos aki megjegyzett egy sablonos dumát hogy "miért kell ilyen fiatalon ilyen baromságot csinálni"


Tudjuk hogy egy ember nyilván nem egy ingre löttyent kávéfolttól lesz öngyilkos,megvolt az az indok ami miatt megpróbálja.Szóval csak a tipikus felszínes,rosszalló véleményt hallottam.


de kifejezetten nem bunkózott velem senki se emiatt.

2016. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!