Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti csinálnátok szexi képet a...

Ti csinálnátok szexi képet a tesótokról?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megkérne a nővéretek/húgotok, hogy készítsetek róla egy valószínűleg kapcsolatteremtés céljából csinált képet, akkor megtennétek?

2017. júl. 28. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ez alapból rosszul kezdődik.. "Kapcsolatteremtésből" Szexi képeket csinálni? Csak nehogy aztán másnap már a Rosszlanyok.hu-n legyen. :D De egyértelműen NEM Hülyeség az egész. Neten ilyen képet érteles ember nem küldözget magáról.
2017. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Felröhögtem a kérdésen, mert csak fiútesóim vannak :D Egyébként nem, nem csinálnám meg.

Mivel egyben húg és nővér is vagyok: a tesóimat se kérném meg ilyesmire. Ha kísértést éreznék ilyenre, akkor elmennék profi fotóshoz, aki nagyon szép és esztétikus fényképeket csinál, nem közönségeseket. Nyilván ő tudja, hogy milyen póz a legelőnyösebb, a legszexibb, míg a tesók csak habognának.

2017. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
habognának? ha megmondanád nekik, milyet csináljanak, olyat tennének. :)
2017. júl. 28. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nővérként mondom hogy én nem kérném meg az öcsém ilyenre. Már alapból nem csinálnák ilyet. Ha meg mégis akkor én valaki olyat kérnék meg aki ért hozzá egy profi fotóst.
2017. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, és el is mondanám neki, hogy ne csináljon ilyen hülyeséget, hogy szexi képet küld valakinek.
2017. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:) ez aranyos. Én viszont olyanra gondoltam, hogy lehet azt ennek-is annak is érteni. Pl képsorozat, és akkor az egyik kép., akár provokativabb lett a többinél. Mint gyerekkorunkban, amikor nem mertük elmondani, hogy cigizünk és akkor a bevásárlólista végére hagytuk a cigit. :D
2017. júl. 28. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
De én szivesen csinálok szexi thug lifeos képet XD😈😈😈😈
2017. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Cigit?
2017. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam meg kérni,hogy csináljon rólam meztelen,fehérneműset igaz én csak a páromnak küldöm általában.36N
2017. júl. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ,mert az ilyen képek csak egyre jok....
2017. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!