Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha az exetek megmutatná a rólatok készült szexi videót a barátainak?

Figyelt kérdés
Akik mellesleg ismernek téged, így visszajut hozzád.
2017. márc. 23. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentenem. De szerencsere nincsen kozos barati korunk es ennyire gerinctelen exeim sem.
2017. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
még szerencse,hogy rólam sosem készült ilyen videó.. sem kép. és előre megmondom nem is fog
2017. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

1#

Igazából nem jelenthetnél fel mert nem látszik rajta az arcod, de valóban nem tennék ilyet. Már nincs is meg szerintem.


Rólam meg nem készült ilyen jellegű videó, de nem is érdekelne különösebben. Inkább azon gondolkodnék el, hogy miért az én videómat mutogatja másnak.

2017. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökön rúgnám.
2017. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elég kínos lenne, mert látszana, hogy milyen kicsi a pisilőm. Ráadásul látnák, ahogy épp ádámkosztümben a gangnamstyle-t nyomatom...
2017. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapna egy taslit,majd szakítanék.
2017. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen szólnék neki, hogy a kicsi kukijáról is vannak fotók nálam, úgyhogy sürgősen törölje
2017. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

"Kapna egy taslit, majd szakítanék."


Az utóbbit már sikeresen teljesítetted, ha egyszer az exed. xD

2017. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Felolem mutogathatja. Szep farkam van es O sikitozik a videon nem en :D Viccet felre teve gondolom lany vagy kerdezo. Ezzel nem igazan tudsz mit csinalni, vannak ilyen gerinctelen emberek. A paromrol is mutogatott ilyen kepeket az exe sot a netre is fel akarta rakni oket mert nem birta feldolgozni, hogy uj pasija van. En ezt egy egyszeru regimodi kva nagy pofon es beszelgetessel megoldottam egybol leallt a srac. De ha megnyugtat engem es talan minden normalis pasit sem erdekelne ha valakirol ilyen kepek/videok keszultek, legalabbis en nem itelnelek el miatta.
2017. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!