Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Pszichopata vagy csak neveletlen?

Pszichopata vagy csak neveletlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok adott egy 7 éves kislány aki iszonyatosan kezelhetetlen,agresszív és konkrétan olyan jeleket produkál, hogy lehet hogy valami nincs vele rendben. Mindig hazudik és mindent másra hárít pl anyura hárít mindent és amikor megkérdi anyu tőle hogy miért csak annyit mond hogy mert megérdemled te k*rv* és apa is mindig téged hibáztat szóval én is. Meg olyanokat is mond hogy amikor anya tévézni akar akkor csak annyit mond hogy nem engedem és kuss a neved te s*ar. Káromkodik amúgy 1000-el 0-24-ig. És ha valami nem tetszik neki csak simán megveri anyámat és megharapja. Anyám és apám se bír vele, olyan mont ha ő irányítana. Családterapeuta se tud segíteni... nem lehet itthon már meglenni folyton veszekedések mennek és toxic minden. Ötletek? 17f vagyok

2017. aug. 26. 16:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
ja igen, és még egy párhuzam, hogy az én szüleim sem éltek jó házasságban, gyakorlatilag csak miattam voltak együtt.
2017. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Családterapeuta előtt is összeszoktak kapni eleg rendesen, sőt... viszont pl anyám visszautasítja a segítségnyújtást és a normális beszédet így apám megunta.
2017. aug. 26. 17:01
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene emelni a kislányt abból a családból, mielőtt idegroncs lesz, de ez valószínűleg nem fog menni.
2017. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
A kistestvéred azt a viselkedést tükrözi vissza, amit a szüleitektől lát és hall.
2017. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Én is idegroncs vagyok sajnos én se bírom az itthonlétet de rajta vagyok a költözésen csak az kb még 1 év. Viszont neki is így kell majd felnőnie mint én valószínűleg és nemtudom ő meddig fogja bírni. Nincs ötletem már.
2017. aug. 26. 17:10
 16/39 anonim ***** válasza:
27%
Adj neki egy revolvert. Majd ő elintézi, hogy ne legyenek többet veszekedések.
2017. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
61%

4-es vagyok!

Egyből rájöttem a helyzetre, sajnos, mert én is benne vagyok.

Apám mindegyik szava káromkodás, aztán néha én sem veszem észre káromkodok, pedig oda figyelek rá. Én is idegroncs vagyok, pedig már elmúltam 18, tanulni nem is bírok.

Szerintem erről egyáltalán nem a kislány tehet, főleg nem megverni kell miatta. Inkább tiszta szívemből sajnálom. Gyakorlatilag azt csinálja anyáddal, amit apudtól lát, azt hiszi neki is szabad. Apám folyamatosan terrorizál engem és az öcsém ks úgy veszi ezt le, akkor ugyanazokat a sértéseket mondja nekem. Ebben a helyzetben egy ember kikészül. Engem véresre vert apám, erre kifutottam az udvarra, csak hagyjon békén, utána ott ordibált velem. Másnap kérdezik a szomszédok, hogy mi volt, erre kitalálja, hogy én voltam részeg...

2017. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
26%
Még téged vernek meg mert helyettük szeretnél tenni valamit a kis boszorkány ellen? Akkor szorítsd össze a fogad, ha tudsz menj koliba, és hagyd őket édes hármasban. Akkor se reagálj mikor anyádat szidja, tegyél úgy mindta nem is létezne. Majd rájönnek ha két-három év múlva meg is rugdossa őket amiért nem kapa meg a legújabb iphonet.
2017. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
" kis boszorkány".. Egy hét éves kisgyerekről van szó, emberek. Ő felel a szar nevelésért, meg a körülményekért? Nehogy már a gyerek legyen a bűnös a szülei baromságaiért...
2017. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

"rajta vagyok a költözésen csak az kb még 1 év. Viszont neki is így kell majd felnőnie mint én valószínűleg és nemtudom ő meddig fogja bírni. Nincs ötletem már."


Úgy tudom, ilyen helyzetben bárki nagykorú közeli rokon (testvér, nagyszülő stb) magához költöztetheti a kiskorú rokonát, ha kölcsönösen igénylik, viszont a szülőkről ahhoz m,eg kell állapítani, hogy nem alkalmasak a nevelésre. Nem tudom, mi az ügymenete, de ha 18-at betöltöd, javaslom utánanézned, és elköltözhetsz vele kettesben, bár lehet, h hosszú ügymenet lesz, nem tudom.


A részletekhez nem értek, csak reményt szeretnék adni nektek. Néz utána szerintem, ennek a lehetőségnek. Tudok eseteket, amikor nagyszülő, tesó stb magához vette kiskorú rokonát.

2017. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!