Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az cikinek számít ha a nővérem...

Az cikinek számít ha a nővéremmel együtt zuhanyoztam?

Figyelt kérdés
Én 13 voltam ő pedig 15. Unakatesók vagyunk és legjobb barátnők is.

2017. aug. 28. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Biztos 1*re kellett zuhanyozniuk de csak 1 zuhanyzo volt 😂😂😂😆

Szandekosan , lehet kivancsiak voltak a masik testere v lattak filmbe es 'huu probaljuk ki'

2017. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a korban ha két lány együtt zuhanyzik az elég furcsa .Szokj le róla.Gyerekkoromban nálunk is egy zuhanyfülke volt mégis egyedül zuhanyoztunk.Aki meg 17 évesen együtt zuhanyzik egy rokonával ott már nagy bajok vannak.Edzésekre meg ha azért jártok hogy egymást csöcsörészétek az beteg.Edzés után mi nem azon voltunk hogy ki mellé bújhatunk be a zuhany alá hogy lemossa a f....m.
2017. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
56%

#12 csak jol erezzuk magunkat ha mar egxszer zuhanyzas😂

Kivancsi vagykk mit szolsz ha megtudod azt hogy kepzeld masztiztumk mar kozosen es megis mindenki a fiukhoz vonzodik😁

2017. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs meleg srác tudomásom szerint de legközelebb én is könnyítek magamon zuhany közben remélem nem veszik zokon a haverok.Szerintem ez nem normális dolog.De lehet hogy ez csak nekem fura egy csöppet :D
2017. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!