Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális ha egy 17 éves fiú...

Normális ha egy 17 éves fiú és egy 19 éves lány testvérpár együtt alszik?

Figyelt kérdés
A srácnak van barátnője, a csajnak nincs és állandóan a szerelmi életéről panaszkodik, beszéd közben pedig sokszor megérinti magát ott ruhán keresztül.
2017. aug. 5. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hogy, mi vaan? Nem, nem normalis.
2017. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én elképzelhetetlennek tartok ilyesmit a testvéremmel, de lehet, hogy bennem van a hiba és teljesen természetes ez.
2017. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, mindkettőtöknek a választ, hát igen én is így gondolom.

Azt még kihagytam h most ez egy egyhetes nyaraláson van, de van egy 10 éves húguk és szerintem a két lánynak kellene együtt aludnia.....

2017. aug. 5. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egy ágyban?


Mire 19 leszek, az öcsém 17 lesz, és közös a szobánk, tehát így muszáj lesz együtt (egy szobában, emeletes ágyon) aludnunk...


Nem normális, mert én már most szenvedek, de ha a kérdésben szereplőknek jó így, akkor az ő dolguk, én biztos megbolondulnék...


17/L

2017. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy ágyban bizony
2017. aug. 5. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
ugyan mi lenne , ? testvérek, nem látom hogy gond lenne ez , ha nekik rossz.. ÚGYse hiszem h lenne bármi.
2017. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor csak a nyaraláson aludtak egy ágyban (gondolom franciaágy volt). Ez így jobban kiemelendő :) mert ha amúgy otthon nem így alszanak, akkor teljesen normális, gondolom költséghatékonyabb, meg az a pár nap simán kibirható.
2017. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha nekik nem rossz*

és tökéletesen egyetértek az előzővel.

2017. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha csak nyaralásról van szó akkor szerintem nem gáz..

Annak meg lehet hogy van valami oka hogy miért nem a két lány aludt együtt.

Én lány vagyok de nyaraláskor sokszor a fiutestvéremmel aludtam inkabb a lány tesóm helyett,mert ő egyedül szeretett aludni

2017. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nyaralás! Nem, úgy nem gáz.
2017. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!