Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az van, hogy az Anyám meg a...

Az van, hogy az Anyám meg a barátja ( nevelő apám) szeretnének gyereket. És egy kicsit sok lenne a kor különbség.12/L vagyok. Ês nem tudom, hogy ezt hogyan kéne megélnem?!

Figyelt kérdés
Vagyis inkább a nevelő apám, és mivel szereti anya, így ő is nagyon gondolkozik rajta. Most vagyok 12, és mire sikerülne addig 13-14 lennék. Én egy ekkora korkülönbséget "kicsit" soknak találok. Persze ha ők boldogok akkor én is. De valahogy nem érzem ezzel a tudattal jól magamat, hogy talán lesz egy kis tesóm/fél tesóm. Még csak tervben van de akkor is furi lenne. Nincs valakinek valami píztató mondata, vagy csak valami őszinte?!

2017. szept. 10. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem sok bíztatót lehet mondani. Nem lesz sok közötök egymáshoz, csak annyi, hogy a nyakadba fogják akasztani.
2017. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Igazából, ha 1-2 év múlva összejön nekik a kis tesó, akkor a nyakadra fogják rakni, te leszel a bébiszittere.
2017. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Eddigi válaszolók idióták. Tipikus magyarok. Undorítóan rosszindulatú és pesszimista nép ez. Nekem van 14 éves korkülönbséggel tesóm. Nem sózzák a nyakamba és van közünk egymáshoz, nagyon jól kijövünk. Apunak több, mint 20 év korkülönbséggel van tesója. Egyik legjobb haverok öccsével. Hozzáállás és nevelés kérdése.
2017. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Fogd be a fuled este:D
2017. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem függ semmi a korkülönbségtől :) lehet jóban lesztek de lehet nem, rajtad is meg rajta (meg a nevelésén) fog múlni.
2017. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
14 éves voltam, amikor ikertesóim születtek. Nem sózta anyám a nyakamba, bár sokszor segítettem őket tisztába rakni, vagy vigyázni rájuk, ha anyu boltba ment vagy más dolga volt. De nem az egész napomat töltöttem velük. Tanultam, elmentem, a barátnőimhez stb. De tetszett az is, ha az öcséimmel voltam. Amikor nekem is gyerekem lett, jól jött, hogy "értettem" a kisbabákhoz, nem akkor tanultam, hogy kell bánni velük.
2017. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Én 13 vagyok, és 2 hónap múlva fog tesóm születni, anyám már kijelentette hogy majd én kell vigyázzak rá...
2017. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

15 voltam, mikor a féltesóm megszületett. Most 20 éves, jó a kapcsolatunk a mai napig.

A fiam 14, a legkisebb 6 hónapos. Imádják egymást.

Szerintem nem lesz semmi gond. :)

2017. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Mi 5-en vagyunk, én vagyok a legnagyobb, a legkisebb 14 évvel fiatalabb nálam. Soha nem ment semmilyen programom rovására, hogy ők voltak, soha nem volt muszáj vigyázni rájuk, csak ha én is akartam, akkor figyeltem rájuk. Az élethelyzetünk miatt picit fura, hogy én már férjnél vagyok és babát várok, az öcsém meg csak ötödikes, de a nagyobbakkal semmi ilyen nincs, pedig utánam volt 7 év szünet, tehát velük is van jó pár év difi. :)
2017. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Volt lány osztálytársaimnak 16-7 évesen született testvérük.

Az egyiküknek húga lett, másikuknak öccse. (Öcsis osztálytársamnak ugyanazok voltak a szülei, hugisnak másik apától)

Nem varrták a csajok nyakába a tesókat, ugyanúgy éltek tovább,mint eddig. Persze néha vigyáztak rájuk, meg segítettek amiben kell..de az belefér. Ha anyukád értelmes ember, akkor tudja, hogy magának és a párjának szül gyereket (neked csak testvért) és nekik kell felnevelniük, nem a lányuknak.

Egyébként most még tényleg hatalmasnak érezheted a korkülönbséget, de majd ha te leszel 30 körül,a tesód 20,az már nem vészes. Legalább már nem lesz olyan problémád, hogy elszedi a játékaid (barbie baba,akármi), sőt ha húgod lesz, akkor a ruháid addigra hatszor kinõvõd, míg ő 12 lesz. :D

2017. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!